Preskočiť na obsah
10. augusta 2021

Výzva Interreg V-A SK-CZ na zvýšenie atraktívnosti kultúrneho a prírodného dedičstva

Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR ako Riadiaci orgán programu spolupráce Interreg V-A SK-CZ informuje, že z dôvodu technických problémov webovej stránky programu (www.sk-cz.eu), je možné získať potrebné údaje k aktuálne vyhlásenej výzve č. INTERREG V-A SK-CZ/2021/13 aj na webovej stránke mirri.gov.sk.

Výzva č. INTERREG V-A SK-CZ/2021/13

Prílohy výzvy

Zároveň sú všetky potrebné informácie k výzve, ktorej cieľom je zvýšenie atraktívnosti kultúrneho a prírodného dedičstva pre obyvateľov a návštevníkov cezhraničného regiónu, zverejnené tiež na stránke Národného orgánu Ministerstva pro místní rozvoj ČR a na stránkach našich Regionálnych poradenských centier, napr.:

Žilinský samosprávny kraj

https://www.zilinskazupa.sk/sk/eurofondy/vyzva-interreg-sk-cz-2021-13.html

Moravskoslezský kraj

https://www.msk.cz/cs/temata/cestovni_ruch/interreg-v-a-sr-cr—vyzva-pro-predkladani-projektu-pro-specificky-cil-2-1–8343/

 

V prípade akýchkoľvek otázok môžete kontaktovať projektových manažérov STS prostredníctvom infoservisu alebo Regionálne poradenské centrá. Zároveň dávame do pozornosti, že čoskoro budú realizované semináre pre žiadateľov k tejto výzve.

Opätovné spustenie stránky predpokladáme v najbližších dňoch.

Používaním stránok prevádzkovaných Marian Novota súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby

Súhlasim