Preskočiť na obsah
15. januára 2020

OZNAM: Verejné pripomienkovanie štúdie uskutočniteľnosti projektu Dynamický architektonický model governmentu

Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu sprístupňuje na verejné pripomienkovanie štúdiu uskutočniteľnosti projektu Dynamický architektonický model governmentu, aby sa k tomuto dokumentu mohli vyjadriť všetky stavovské organizácie i ostatné subjekty, ktoré sa venujú informatizácii a digitalizácii systémov verejnej správy.

Predkladaný projekt si kladie za ciel zlepšiť rozhodovanie vo verejnej správe na základe lepšieho využitia dát o jej fungovaní a zaviesť podporu pre monitoring architektúry v zmysle zákona č. 95/2019 o informačných technológiách vo verejnej správe a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Definovaný cieľ bude naplnený vytvorením jednotného spôsobu práce s údajmi o fungovaní verejnej správy, ako aj zavedením spoločného postupu centrálneho monitorovania architektúry verejnej správy.

Pripomienky k štúdii uskutočniteľnosti je možné zaslať na e-mailovú adresu: juraj.vlcek@vicepremier.gov.sk do štvrtka 23.1.2020 do 15:00.

 

Dokumenty na stiahnutie:

Štúdia uskutočniteľnosti

CBA

Pripomienkovací formulár

 

 

Používaním stránok prevádzkovaných Marian Novota súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby

Súhlasim