Preskočiť na obsah
20. novembra 2019

Prihláste sa na konferenciu: Behaviorálne inovácie vo verejnej správe na Slovensku

Študujete behaviorálne vedy?  Pracujete v oblasti, kde sa kladie dôraz na to, ako sa ľudia rozhodujú? Ako ide dohromady štát a empatia? Aké sú výzvy, limity a potenciál implementácie behaviorálnych inovácií vo verejnej politike? Chcete vedieť, ako sa môžu behaviorálne inovácie uplatňovať pri elektronických službách štátu? Práve pre Vás je určená konferencia – Behaviorálne inovácie vo verejnej správe na Slovensku. Prihláste sa. Počet miest je limitovaný.

Behaviorálne inovácie vo verejnej správe na Slovensku (BIS2019) je názov konferencie Úradu podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu (ÚPVII). Jej cieľom je vyvolať diskusiu na tému aktívneho využívania behaviorálnych inovácií vo verenej správe.

„Úrad vicepremiéra využíva poznatky behaviorálnych inovácii  a pracuje tak na vylepšovaní elektronických služieb štátu. Naším cieľom je, aby boli elektronické služby štátu viac prívetivejšie. Skúsenosti z praxe ukazujú, že aj malá zmena v komunikácii smerom k občanovi, založená na poznatkoch behaviorálnych vied, môže spôsobiť veľký rozdiel a pritom to môže byť pri minimálnych nákladoch“, hovorí Viera Hainzl, z oddelenia behaviorálnych inovácii ÚPVII a zároveň jedna z organizátoriek konferencie.

Práve konferencia bude miestom, kde prednášajúci a diskutujúci budú spolu hľadať odpovede na otázky ako behaviorálne inovácie súvisia s bežnou činnosťou človeka a ako ich úspešne implementovať do prostredia verejnej správy na Slovensku. Určená je zamestnancom verejnej správy, odbornej verejnosti, ale aj študentom behaviorálnych či politických vied.

  • Čas a miesto:
    • 3. december 2019, Binárium, Bratislava – Karlova Ves, 10:00 – 15:00h
  • Poplatok za účasť na konferencii:
    • Konferencia je bezplatná. Počet miest je limitovaný.
  •  Program konferencie.
  • Kontakt na registráciu:

Používaním stránok prevádzkovaných Marian Novota súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby

Súhlasim