Preskočiť na obsah
18. septembra 2019

Informatizácia vytvára nový prístup k riadeniu verejných zdrojov na informačné systémy

V programovej kancelárií, ktorá funguje na našom úrade, zavádzame tzv. account manažment. Accountom je v tomto prípade konkrétny rezort, ktorému sa venuje jeden konkrétny zamestnanec kancelárie, resp. člen tímu, ktorý má na starosti jeho hodnotenie i hodnotenie jeho projektov. Programová kancelária sústreďuje svoj čas a energiu práve na také rezorty, ktoré poskytujú najviac elektronických služieb, najviac systémov a využívajú najviac zdrojov – tam, kde je možné dosiahnuť najväčšiu hodnotu pre občana.

Od septembra tak poskytujeme služby a produkty, ktoré pomáhajú prinášať viditeľné výsledky v informatizácií. Činnosť kancelárie je prispôsobená tak, aby tím dosiahol hospodárnosť, lepšie riadenie plnenia štátnych politík v oblasti informatizácie a lepšie plánovanie výdavkov na IT.

Na našom úrade držíme tempo a neustále reagujeme na aktuálne trendy, ktoré prináša informatizácia. Zavádzame tak dôležitú zmenu, v súlade s novým zákonom o informačných technológiách verejnej správy, ktorá nám pomôže priniesť lepšie výsledky.

Viac informácií o programovej kancelárii sa dozviete na nasledujúcom linku:

https://my.visme.co/projects/01037309-spoznaj-pgk-na-fb

Používaním stránok prevádzkovaných Marian Novota súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby

Súhlasim