Preskočiť na obsah
15. januára 2021

Hľadáme šéfov sekcií informatizácie a kybernetickej bezpečnosti

Máte dlhoročnú prax v IT sektore a manažérske skúsenosti a schopnosti na riadiacej pozícii? Máte analytické, koncepčné a strategické myslenie a tiež víziu, ako neustále budovať a rozvíjať štátne IT?

MIRRI SR hľadá generálnych riaditeľov na dve svoje sekcie – sekciu informačných technológií verejnej správy a sekciu kybernetickej bezpečnosti. Kandidáti sa v oboch prípadoch môžu hlásiť do 1. februára 2021.

Generálny riaditeľ sekcie informačných technológií verejnej správy koordinuje architektúru informačných systémov celej verejnej správy, tvorbu metodík a usmernení pre e-Government, ako aj vydávanie štandardov pre IT systémy verejnej správy. Rovnako sleduje stav a hodnotí rozvoj informatizácie našej spoločnosti a informačných technológií. Okrem toho usmerňuje a schvaľuje koncepcie rozvoja IT, koordinuje správu domény .sk a budovanie IT systémov na národnej, ako aj na medzinárodnej úrovni.

Úlohou generálneho riaditeľa sekcie kybernetickej bezpečnosti je dohliadať na dodržiavanie postupov, procesov a opatrení v rámci kybernetickej a informačnej bezpečnosti verejnej správy, plánovať rozvoj a zavádzanie inovatívnych a najmä proaktívnych riešení. Takisto zabezpečuje kybernetickú bezpečnosť vo verejnej správe v spolupráci s ostatnými relevantnými inštitúciami, ako aj v rámci medzinárodnej spolupráce.

 

Viac o výberových konaniach sa dozviete tu:

https://open.slovensko.sk/VK/SelectionProcedureDetail/28415

https://open.slovensko.sk/VK/SelectionProcedureDetail/28416

Používaním stránok prevádzkovaných Marian Novota súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby

Súhlasim