Preskočiť na obsah
12. septembra 2016

Konferencia k politike súdržnosti už tento týždeň

Vo štvrtok, 15.9.2016 sa v našom hlavnom meste uskutoční konferencia o výkonnosti a budúcnosti eurofondov. Koná sa v čase ex post hodnotenia programového obdobia 2007 – 2013 a zároveň v čase získavania prvých implementačných skúseností z programového obdobia 2014 – 2020 a tak poskytuje príležitosť zhodnotiť výkonnosť a výsledkovú orientáciu politiky súdržnosti EÚ.

Dôležitosť tohto podujatia potvrdzuje aj účasť samotnej európskej komisárky pre regionálnu politiku Coriny Cretu. V rámci programu odznejú príspevky zástupcov Európskeho parlamentu, Európskej komisie, Európskeho dvora audítorov, OECD, ale i predstaviteľov štátnej správy a regionálnej samosprávy viacerých členských krajín EÚ.

Tlačová beseda ku konferencii pod názvom „Dôkazy z minulosti, súčasné skúsenosti a perspektíva budúcnosti“ sa bude konať vo štvrtok, 15. septembra 2016 o 10:30 v hoteli Crowne Plaza v Bratislave.

Konferenciu bude možné sledovať aj prostredníctvom live prenosu.

Používaním stránok prevádzkovaných Marian Novota súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby

Súhlasim