Preskočiť na obsah
21. decembra 2017

Nové výhody pre zamestnancov ÚPVII v roku 2018

Home office, príspevky na stravu, dopravu a regeneráciu a deň dovolenky navyše. To sú len niektoré z benefitov, ktoré v roku 2018 získajú zamestnanci  Úradu podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu vďaka novej kolektívnej zmluve. Generálny tajomník služobného úradu Matúš Šutaj-Eštok a zástupca odborovej organizácie SLOVES Ladislav Šimko ju podpísali v stredu 20. decembra. 

„Som rád, že sa nám darí fungovať ako modernému úradu a pre našich zamestnancov vytvárať pracovné podmienky, ktoré sa už v mnohom vyrovnajú súkromnej sfére,“ povedal generálny tajomník služobného úradu Matúš Šutaj-Eštok.

Možnosť pracovať z domu 2 dni v mesiaci, stravné v hodnote 4,40 eur, príspevky na dopravu a regeneráciu vo výške 100 eur ročne, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie 50 EUR mesačne, ocenenie darcovstva krvi peňažnou odmenou, deň dovolenky navyše, sociálna výpomoc a ad hoc peňažné dary pri významných pracovných a rodinných príležitostiach. To sú všetko výhody, ktoré odborová organizácia SLOVES vyrokovala s vedením Úradu podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu pre zamestnancom. Dohodli sa na nich v Kolektívnej zmluve pre zamestnancov v štátnej službe a pre zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme na rok 2018.

„Odbory oceňujú konštruktívny vyjednávací prístup vedenia ÚPVII,“ dodal zástupca odborovej organizácie SLOVES Ladislav Šimko.

Používaním stránok prevádzkovaných Marian Novota súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby

Súhlasim