Preskočiť na obsah
11. januára 2017

Úrad vicepremiéra Petra Pellegriniho má nový komunikačný tím

Bratislava, 11. januára 2017 – Tím Komunikačného odboru Úradu podpredsedu vlády pre investície a informatizáciu má novú šéfku. Od januára 2017 je ňou Janka Burdová, ktorá na poste riaditeľky nahradila Beátu Dupaľovú Ksenzsighovú.

Ing. Janka Burdová, PhD. pôsobila na pozíciách šéfky komunikácie v spoločnostiach finančnej skupiny ING na Slovensku a v Čechách. Následne riadila externú komunikáciu spoločnosti Slovak Telekom. Do konca minulého roka zodpovedala za mediálnu komunikáciu a PR aktivity spoločnosti Slovenské elektrárne. Na novinárske otázky stále platí mailová adresa tlacove@vicepremier.gov.sk.

Súčasťou komunikačného tímu úradu je Martin Dorčák, ktorý od januára pôsobí ako poradca pre komunikáciu. V minulosti pôsobil v tlačových agentúrach SITA a TASR a viedol komunikačné odbory na Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu, v Kancelárií Národnej rady SR a v Národnej agentúre pre sieťové a elektronické služby.

Používaním stránok prevádzkovaných Marian Novota súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby

Súhlasim