Preskočiť na obsah
31. januára 2017

Peter Pellegrini v podvečer po konferencii CyberTech 2017 otvoril honorárny konzulát v Haife

Podpredseda vlády SR Peter Pellegrini sa dnes v Haife stretol s primátorom mesta Yoanaom Yahavom, návštívil Centrum vedeckých odvetví a otvoril Honorárny konzulát.

Slovenský vicepremiér sa dnes v Haife stretol s primátorom mesta Yoanaom Yahavom a navštívil Centrum vedeckých odvetví Park Matam, najväčší a najstarší high-tech park v Izraeli. Toto medzinárodné technologické centrum zahŕňa globálnych lídrov v oblasti technológií zameraných na vedu a výskum, ako napríklad Intel, Microsoft, Yahoo!, Philips, Google, Aladdin, Neustar, NetApp, NDS Group a ďalšie.

Na záver dnešného programu v rámci pracovnej cesty v Izraeli otvoril v prítomnosti predstaviteľa Ministerstva zahraničných vecí Izraela Merona Reubena a slovenského veľvyslanca v Izraeli Petra Hulenyiho Honorárny konzulát v Haife. Honorárnym konzulom Slovenska sa stal pán Josef Pickel, súčasný Predseda Izraelsko-Slovenskej obchodnej komory, ktorý je členom poradenských rád viacerých start-up spoločností.

Používaním stránok prevádzkovaných Marian Novota súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby

Súhlasim