Preskočiť na obsah
29. januára 2017

Pracovná návšteva Izraela

Bratislava, 29. január 2017 – Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini dnes odcestoval na návštevu Izraela, kde vystúpi v rámci otvorenia prestížnej svetovej konferencie CYBER TECH 2017 a podpíše memorandum o spolupráci v oblasti kooperácie podpory digitalizácie verejného sektora. Súčasťou slovenskej delegácie sú podnikatelia a predstavitelia start-upov z oblasti kybernetickej bezpečnosti.

Prestížnu svetovú konferenciu CyberTech 2017, ktorá je najdôležitejšou konferenciou a prehliadkou kyber technológií mimo USA, budú otvárať svojimi vystúpeniami predseda vlády Štátu Izrael Benjamin Netanyahu, guvernér štátu Michigan Rick Snyder a osobnosti zo sveta kyberbiznisu.

V rámci trojdňovej oficiálnej návštevy bude podpredseda vlády P. Pellegrini rokovať s ministrom vedy, techniky a vesmíru Ofir Akunisom, členmi Knessetu, otvorí slovenský honorárny konzulát v Haife a vystúpi na Izraelsko-slovenskom biznis fóre.

Na záver pracovného programu je plánované stretnutie s ministerkou pre sociálnu rovnosť Gilou Gamliel a Podpis Spoločnej deklarácie Ministerstva pre sociálnu rovnosť Štátu Izrael a Úradom podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu v oblasti kooperácie podpory digitalizácie verejného sektora.

O podrobnostiach Vás budeme informovať počas pracovnej cesty.

CYBERTECHTLV THE EVENT FOR THE CYBER INDUSTRY

Používaním stránok prevádzkovaných Marian Novota súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby

Súhlasim