Preskočiť na obsah
6. novembra 2017

Pracovný program vicepremiéra P. Pellegriniho v utorok 7.11.2017 v Bratislave

Podpredseda vlády Slovenskej republiky pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini  vystúpi zajtra, t.j. v utorok  7. novembra 2017  o 9:30 hod. na konferencii Deň bez hotovosti, ktorá sa koná v hoteli Crowne Plaza, Hodžovo námestie 568/2, Bratislava.

Pred otvorením konferencie bude od 9:00 hod. odpovedať na otázky médií na  tlačovom brífingu k podujatiu.

Konferencia je voľne prístupná médiám.

——-

O projekte DEŇ BEZ HOTOVOSTI

DEŇ BEZ HOTOVOSTI je unikátny projekt, ktorý na Slovensku rozbieha Združenie pre bankové karty. Ide o organizáciu, ktorá ako jediná spája bankové i nebankové subjekty, a ktorá pôsobí na trhu vyše 20 rokov. Aj preto – hoci ide ešte len o prvý ročník akcie DEŇ BEZ HOTOVOSTI – sa medzi partnerov projektu zaradili zvučné mená: Ministerstvo financií SR, kartové spoločnosti Mastercard a Visa, ako aj technologický gigant Samsung či HN konferencie (konferencie Hospodárskych novín). Akcia sa koná pod záštitou Petra Pellegriniho, podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu. Cieľom projektu DEŇ BEZ HOTOVOSTI je posunúť Slovensko bližšie k svetovým trendom bezhotovostných, mobilných či online transakcií a s tým spojenou väčšou ochranou našich peňazí.

Viac informácií nájdete na webe: www.denbezhotovosti.sk

Používaním stránok prevádzkovaných Marian Novota súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby

Súhlasim