Preskočiť na obsah
15. októbra 2021

Dopytová výzva na zlepšenie elektronických služieb inštitúcií štátnej a verejnej správy je otvorená ešte dva týždne. Prvé hodnotiace kolo sa uzatvára 29. októbra

Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky vyhlásilo dopytovo-orientovanú výzvu Malé zlepšenia eGOV služieb“ z Operačného programu Integrovaná infraštruktúra. Určená je pre inštitúcie štátnej a verejnej správy, aby zlepšili a sprehľadnili svoje elektronické služby a zvýšili tak komfort občanov a podnikateľov pri kontakte so štátom.

Dopytová výzva je otvorená v indikatívnej výške 40 miliónov eur a aktuálne prebieha jej I. hodnotiace kolo, ktoré má uzávierku 29. októbra 2021.

Zameraná je na podporu inštitúcií štátnej a verejnej správy tak, aby modernizovali svoje služby, webové  portály,  agendové informačné systémy a zlepšili využívanie dát pre podporu rozhodovania. Výsledkom by mali byť logickejšie, prehľadnejšie a intuitívnejšie elektronické služby, zvýšenie počtu využívaných e-služieb, zrozumiteľná navigácia k jednotlivým službám a najmä ich vizuálne zjednocovanie.

O podporu však môžu požiadať aj obce a vyššie územné celky mimo Bratislavského kraja. Na jeden projekt je možné získať podporu od 400 000 do 1 500 000 eur.

Žiadatelia sa môžu do výzvy zapojiť predložením žiadosti. Samotné znenie výzvy spolu s prílohami a prezentáciou zo školenia sú dostupné na stránke:

https://www.mirri.gov.sk/projekty/projekty-esif/operacny-program-integrovana-infrastruktura/prioritna-os-7-informacna-spolocnost/vyzvania-a-vyzvy/vyzva-c-opii-2021-7-14-dop/

Používaním stránok prevádzkovaných Marian Novota súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby

Súhlasim