Preskočiť na obsah
1. apríla 2021

Ministerka Remišová: Hľadáme odborných hodnotiteľov projektov pre regionálny rozvoj

Regióny potrebujú kvalitné projekty. Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR (MIRRI SR) preto vyhlasuje otvorenú výzvu a hľadá odborných hodnotiteľov pre žiadosti o poskytnutie  dotácie v oblasti podpory regionálneho rozvoja. Prihlásiť sa môžete do 20. apríla 2021.

 „Regionálny rozvoj potrebuje novú energiu, ale tiež skúsenosti a nestranný pohľad. Naším cieľom je získať dostatok kvalitných odborníkov, ktorí budú hodnotiť predložené projekty. Podporu si zaslúžia také aktivity, ktoré budú reálnym prínosom pre regióny a pomôžu zlepšiť kvalitu života ľudí. Touto výzvou pokračujeme vo zvyšovaní transparentnosti a objektívnosti hodnotiaceho procesu a v čoraz väčšom zapájaní odbornej verejnosti,“ uviedla vicepremiérka a ministerka regionálneho rozvoja Veronika Remišová.

MIRRI SR očakáva od hodnotiteľov odborný a nestranný pohľad na predkladané žiadosti o podporu. Podmienkou je aspoň päťročná prax v hodnotení projektov, znalosť  finančného a ekonomického hodnotenia a právnych predpisov, ako aj skúsenosti v oblasti regionálneho rozvoja. Okrem vzdelania a odbornej praxe sú dôležitou podmienkou osobnostné predpoklady ako čestnosť, diskrétnosť, nezávislosť, objektivita. Vybraní hodnotitelia budú po absolvovaní školenia zaradení do zoznamu hodnotiteľov.

Záujemcovia sa môžu prihlásiť do 20. apríla 2021.

Všetky informácie o výzve nájdete: www.mirri.gov.sk/sekcie/vyzva-na-odbornych-hodnotitelov/

Používaním stránok prevádzkovaných Marian Novota súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby

Súhlasim