Generálny riaditeľ sekcie informačných technológií verejnej správy

    NÁPLŇ:

    • riadi tím cca. 100 zamestnancov,
    • koordinuje tvorbu politík, metodík a usmernení pre oblasť eGovernmentu a vydávanie štandardov pre informačné systémy verejnej správy,
    • sleduje stav a hodnotí rozvoj informatizácie spoločnosti a informačných technológií verejnej správy,
    • usmerňuje tvorbu a schvaľovanie koncepcií rozvoja informačných systémov a technológií verejnej správy,
    • koordinuje budovanie informačných systémov a technológií verejnej správy na národnej a medzinárodnej úrovni.

    POŽIADAVKY:

    • relevantné skúsenosti a znalosti z oblasti riadenia a IT,
    • vysokoškolské vzdelanie II. stupňa,
    • znalosť anglického jazyka slovom a písmom na konverzačnej úrovni(B2),
    • minimálne 10 rokov odbornej praxe v oblasti IT,
    • minimálne 5 rokov praxe v riadiacej funkcii,
    • analytické , koncepčné a strategické myslenie,
    • riadiace schopnosti,
    • schopnosť pracovať pod tlakom,
    • tímové myslenie.

    VÝŠKA PLATU:

    • orientačné platové ohodnotenie 3600 – 5000 EUR (výška platu bude závisieť od skúseností uchádzača)

    V prípade záujmu nám pošli svoje CV prostredníctvom  https://open.slovensko.sk/VK/SelectionProcedureDetail/28415