IT Tester

    NÁPLŇ:

    • pripravuje testovacie scenáre a definuje ich rozsah v súlade s merateľnými ukazovateľmi projektu,
    • zodpovedá za testovanie aplikácie s dôrazom na odhaľovanie chýb z hľadiska funkčnosti, použiteľnosti softvéru,
    • zodpovedá za dodržovanie správnej metodiky pri testovaní,
    • participuje na tvorbe východiskovej stratégie testovania,
    • definuje potrebu disponibility testovacích dát,
    • odhaľuje, zaznamenáva a reportuje zoznam zistených chýb,
    • vykonáva opätovné testovanie nahlásených chýb,
    • v priebehu implementácie robí dohľad nad zhodou výstupov s pôvodným analytickým zadaním,
    • participuje na definovaní akceptačných kritérií v projekte,
    • vyhodnocuje výsledky uskutočnených testov,
    • priraďuje priority a poskytuje stanoviská používateľov na rozhodnutia Riadiaceho výboru projektu – k realizácii zmenových požiadaviek,
    • poskytuje merania aktuálneho stavu pre potreby porovnania s výsledkami projektu vzhľadom na realizáciu prínosov,
    • posudzuje prevádzkovo-infraštruktúrnu dokumentáciu pred akceptáciou a prevzatím od dodávateľa v rámci testovania,
    • aktívne sa zúčastňuje v projektových tímoch a spolupracuje na vypracovaní manažérskej a špecializovanej dokumentácie a produktov v minimálnom rozsahu určenom Vyhláškou 85/2020 Z.z., Prílohou č.1,
    • plní pokyny projektového manažéra a dohôd zo stretnutí projektového tímu.

    POŽIADAVKY:

    • relevantné skúsenosti a znalosti z testovania informačných systémov a aplikácií,
    • skúsenosti s automatizáciou vykonávania testov vítané,
    • vysokoškolské vzdelanie II. stupňa,
    • minimálne 3 roky odbornej praxe v oblasti biznis analýzy,
    • znalosť anglického jazyka slovom a písmom na konverzačnej úrovni,
    • analytické, koncepčné a strategické myslenie,
    • samostatnosť,
    • svedomitosť a spoľahlivosť,
    • schopnosť tímovej spolupráce.

    ŠTÁTNOZAMESTNANECKÝ / PRACOVNÝ POMER:

    • Dočasná štátna služba

    MIESTO VÝKONU PRÁCE:

    • Bratislava

    MZDOVÉ PODMIENKY (brutto):

    • Základná zložka mzdy: 1340,50 EUR / mesiac podľa zákona č. 55/2017 Z.z. o štátnej službe. Výsledná výška mzdy vrátane ďalších platových motivačných zložiek je konkurencieschopná súkromnému sektoru na obdobných pozíciách. Mzda sa bude odvíjať od obsadzovanej pozície a skúseností uchádzača.

    DÁTUM PUBLIKOVANIA:

    • 1.6.2021

    prípade záujmu nás kontaktujte na e-mail itkariera@vicepremier.gov.sk.