Kontrolný manažér verejného obstarávania

    Baví ťa právo a legislatíva? Máš záujem podieľať sa na zákonnom postupe verejného obstarávania?

    Názov pozície: Kontrolný manažér verejného obstarávania

    Miesto výkonu práce: Račianska 153/A, Bratislava

    Druh pracovného pomeru: dočasná štátna služba

    Mzdové podmienky (brutto): dohodou/výsledná mzda sa bude odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača

    Informácie o pracovnom mieste:

    Odbor kontroly implementácie programov cezhraničnej spolupráce Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR hľadá do svojho tímu kontrolóra verejného obstarávania. Medzi hlavné požiadavky, ktoré by mal náš budúci kolega spĺňať, patrí výborné právne myslenie a schopnosť analytickej práce vo vzťahu k výkonu kontroly verejného obstarávania.

    Manažér kontroly VO plní najmä úlohy súvisiace s administratívnou finančnou kontrolou procesov verejných obstarávaní vykonaných žiadateľmi/prijímateľmi v rámci projektov spolufinancovaných prostredníctvom programov cezhraničnej spolupráce. Predmetná pozícia predstavuje získanie komplexných vedomostí v oblasti kontroly verejných obstarávaní spolufinancovaných z EŠIF, čo je výborný predpoklad pre ďalší kariérny rast.

    Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

    • Výkon administratívnej finančnej kontroly verejného obstarávania
    • Poskytovanie stanovísk ku kontrole VO odboru implementácie projektov, Orgánu auditu, CO, CKO, ÚVO a ďalším príslušným orgánom SR
    • Poskytovanie metodických usmernení žiadateľom/prijímateľom ohľadne predkladaných žiadostí o vykonanie kontroly VO
    • Pripomienkovanie relevantných dokumentov

    Požiadavky na uchádzača:

    • Minimálne 3 roky praxe v oblasti kontroly podlimitných/nadlimitných zákaziek alebo v oblasti verejného obstarávania podlimitných/nadlimitných zákaziek
    • Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa
    • Vysoké pracovné nasadenie
    • Psychická odolnosť a schopnosť pracovať pod časovým stresom

    Vzdelanie a požadovaná prax:

    • vysokoškolské vzdelanie II. stupňa
    • minimálne 3 roky praxe
    • práca s eurofondovými zákazkami, resp. kontroly týchto zákaziek je výhodou

    zodpovednosť, precíznosť, flexibilita, proaktívny prístup, vysoké pracovné nasadenie, analytické myslenie, priateľské vystupovanie

    • pružný pracovný čas
    • príspevok na stravovanie
    • príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia
    • motivačné finančné ohodnotenie
    • možnosti vzdelávania
    • 5 dní dovolenky navyše
    • možnosť pracovať z domu
    • príjemné pracovné prostredie a kolektív
    • ďalšie benefity podľa kolektívnej zmluvy

    Kontaktná osoba: Angelika Kšenzuliaková

    E-mail: angelika.ksenzuliakova@mirri.gov.sk