Manažér pre metodiku implementácie plánu obnovy a odolnosti

    Si odborník v metodike a chceš byť súčasťou projektov Plánu obnovy a odolnosti?

    Názov pozície: Manažér pre metodiku implementácie plánu obnovy a odolnosti

    Miesto výkonu práce: Štefánikova 15, Bratislava

    Druh pracovného pomeru: dočasná štátna služba

    Mzdové podmienky (brutto): Od 3.000 EUR brutto / Výsledná mzda je konkurencieschopná súkromnému sektoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.

     Informácie o pracovnom mieste:

    Ako manažér pre metodiku implementáciu Plánu obnovy a odolnosti budeš usmerňovať a koordinovať aktivity súvisiace s Plánom obnovy a odolnosti. Tvojou hlavnou úlohou bude metodicky usmerňovať  a koordinovať aktivity projektov Plánu obnovy a odolnosti, budeš analyzovať projektové výstupy a dokumentáciu v oblasti metodiky Plánu obnovy a odolnosti.

    Buď súčasťou tímu Plánu obnovy a odolnosti, ktorý pomôže zásadne posunúť digitalizáciu na Slovensku.

    Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

    Tvojou hlavnou úlohou bude:

    • budovanie a koordinácia tímu za účelom dosahovania nižšie uvedených úloh a cieľov
    • implementácia Plánu obnovy a odolnosti najmä vo väzbe a v súlade so Systémom implementácie (LP/2021/691 Systém implementácie Plánu obnovy a odolnosti Slovenskej republiky)
    • metodické usmerňovanie a koordinácia aktivít projektov Plánu obnovy a odolnosti
    • spolupráca s relevatnými sekciami MIRRI pri príprave projektov financovaných z prostriedkov mechanizmu na podporu obnovy a odolnosti
    • analyzovanie projektových výstupov a dokumentácie v oblasti metodiky pre projekty Plánu obnovy a odolnosti
    • poskytovanie odborných a konzultačných činností pre projekty Plánu obnovy a odolnosti
    • poskytovanie súčinnosti pri plánovaní a realizácií projektov Plánu obnovy a odolnosti
    • kontrolovanie dodržiavania stanoveného rozpočtu jednotlivých reforiem a investícií komponentu 17 v rámci Plánu obnovy a odolnosti
    • poskytnutie súčinnosti pri vypracovaní a aktualizácii relevantnej riadiacej dokumentácie na úrovni MIRRI, NIKA a iných ústrendých orgánov štatnej moci
    • komunikácia s projektovými manažérmi MIRRI, so sprostredkovateľskými orgánmi vrámci MIRRI a iných rezortov, a s NIKA

    Požiadavky na uchádzača:

    •  minimálne 3 roky relevantných pracovných skúseností ako projektový manažér
    • skúsenosti s tvorbou a implementáciou metodík
    • skúsenosti a znalosti z oblasti verejnej správy
    • skúsenosti s vedením projektov financovaných z európskych štrukturálnych a investičných fondov výhodou

     Vzdelanie a požadovaná prax:

    • vysokoškolské II. stupňa
    • odborná prax minimálne 3 roky
    • manažérska prax minimálne 1 rok

    • anglický jazyk na úrovni B2

    • pružný pracovný čas,
    • príspevok na stravovanie,
    • príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia,
    • motivačné finančné ohodnotenie,
    • možnosti vzdelávania,
    • 5 dní dovolenky navyše,
    • možnosť pracovať z domu,
    • príjemné pracovné prostredie a kolektív,
    • ďalšie benefity podľa kolektívnej zmluvy.

     Kontaktná osoba: Róbert Lenčéš

     E-mail: itkariera@mirri.gov.sk