Manažér pre metodiku – odbor metodiky a koordinácie programov cezhraničnej spolupráce

    Baví Ťa legislatíva a vieš analyticky myslieť? Hľadáme metodikov, ktorí sa pripoja k tímu Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR, a ktorí sa budú metodicky a koordinačne podieľať na vzniku a implementácii kvalitných a zmysluplných riešení pre rozvoj prihraničných regiónov.

    Názov pozície: Manažér pre metodiku – odbor metodiky a koordinácie programov cezhraničnej spolupráce

    Miesto výkonu práce: Račianska 153/A,  811 05 Bratislava

    Druh pracovného pomeru: dočasná štátna služba

    Mzdové podmienky (brutto): dohodou/výsledná mzda sa bude odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača

    Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

    • sledovanie legislatívnych zmien a vyhodnocovanie ich dopadu na riadiace dokumenty programov cezhraničnej spolupráce Interreg A,
    • metodickú a koordinačnú činnosť pre programy cezhraničnej spolupráce na 2014-2020 a 2021-2027,
    • vypracovávanie a aktualizáciu metodických dokumentov programov cezhraničnej spolupráce vrátane interných postupov a usmernení,
    • zabezpečovanie vypracovania podkladov, materiálov, stanovísk v rámci programov cezhraničnej spolupráce,
    • poskytovanie súčinnosti ostatným útvarom sekcie a ministerstva.

    Požiadavky na uchádzača:

    • znalosť anglického jazyka (min. úroveň B2)
    • orientácia v legislatíve Európskej únie a národnej legislatíve vo vzťahu k implementácii štrukturálnych fondov nutná
    • používateľská úroveň práce s MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, Outlook a internetom

    Vzdelanie a požadovaná prax:

    • vysokoškolské II. stupňa
    • prax v oblasti eurofondov výhodou

    • zodpovednosť
    • precíznosť
    • flexibilita, zmysel pre time-management
    • proaktívny prístup
    • vysoké pracovné nasadenie
    • analytické a strategické myslenie
    • výborné komunikačné zručnosti

    • pružný pracovný čas
    • príspevok na stravovanie
    • príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia
    • motivačné finančné ohodnotenie
    • možnosti vzdelávania
    • 5 dní dovolenky navyše
    • možnosť pracovať z domu
    • príjemné pracovné prostredie a kolektív
    • ďalšie benefity podľa kolektívnej zmluvy

    Kontaktná osoba: Angelika Kšenzuliaková

    E-mail: angelika.ksenzuliakova@mirri.gov.sk