Produktový manažér junior

    Chceš byť zodpovedný za rozvoj eGOV produktov?

    Názov pozície: Produktový manažér junior

    Miesto výkonu práce: Dúbravská cesta 4, Bratislava

    Druh pracovného pomeru: dočasná štátna služba

    Mzdové podmienky (brutto): Od 1 800 EUR brutto/Výsledná mzda bude predmetom osobného rozhovoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.

    Informácie o pracovnom mieste:

    Ako produktový manažér budeš vlastniť a vytvárať víziu vybraných produktov z eGovernment portfólia. Tvojou úlohou bude definovať ciele, kritériá úspechu a vytvárať akčné plány v spolupráci s tímami naprieč eGovernmetom (UX, analytika, právne, projektové) na MIRRI, ako aj inými ministerstvami, resp. externými stakeholdermi. Na denno-dennej báze budeš v spolupráci s produktovým tímom zaisťovať dodávanie pridanej hodnoty pre užívateľov digitálnych služieb SR s dôrazom na jednoduchosť použitia.

    Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

    Tvojou hlavnou úlohou je jasne definovať problémy/vylepšenia a navrhovať riešenia v súvislosti s využívaním eGovernment produktov, zaisťovať ich ďalší vývoj.  Okrem iného budeš:

    • tvoriť strategickú roadmapu, prostredníctvom ktorej sa zrealizuje eGov produktová vízia s dôrazom na jednoduchosť,
    • koordinovať a riadiť eGov produkty/komponenty naprieč všetkými fázami životného cyklu produktu,
    • aktívne riadiť produktový backlog v spolupráci s vývojárskym tímom pre vybrané eGov produkty,
    • vytvárať, resp. zabezpečovať tvorbu produktovej a užívateľskej dokumentácie,
    • spolupracovať s UX research, dátovým, projektovým, vývojárskym a ďalšími tímami naprieč MIRRI, ale aj ostatnými ministerstvami a ostatnými úradmi verejnej moci,
    • prispievať k zlepšovaniu súčasných alebo zavádzaniu nových procesov, ktoré prispejú k efektívnejšiemu riadeniu produktového manažmentu v eGovermente,
    • zaisťovať vývoj/zlepšovania produktov v súlade s ID SK – jednotný dizajn manuál,
    • byť inovátor a aktívne prinášať nové myšlienky a riešenia.

     Požiadavky na uchádzača:

    • skúsenosti z oblasti IT
    • analytické, koncepčné a strategické myslenie
    • samostatnosť
    • komunikačné zručnosti
    • schopnosť tímovej spolupráce

     Vzdelanie a požadovaná prax:

    • VŠ II. stupňa
    • minimálne 3 roky skúseností v oblasti IT
    • skúsenosti z oblasti marketingu

    • anglický jazyk B1

    • pružný pracovný čas
    • príspevok na stravovanie
    • príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia
    • motivačné finančné ohodnotenie
    • možnosti vzdelávania
    • 5 dní dovolenky navyše
    • možnosť pracovať z domu
    • príjemné pracovné prostredie a kolektív
    • ďalšie benefity podľa kolektívnej zmluvy

    Kontaktná osoba: Matej Maderič

    E-mail: itkariera@mirri.gov.sk