Programový manažér pre Program spolupráce Interreg Slovenská republika – Česká republika

    Chceš sa podieľať na pozitívnom smerovaní našej krajiny a rozvoji bilaterálnych vzťahov so susednými štátmi? Chceš využiť a ďalej posilniť svoje analytické, koncepčné a komunikačné zručnosti a celkovo tak rozvíjať svoj potenciál? Hľadáme programového manažéra pre Program spolupráce Interreg Slovenská republika – Česká republika.

    Názov pozície: Programový manažér pre Program spolupráce Interreg Slovenská republika – Česká republika

    Miesto výkonu práce: Račianska 153/A Bratislava

    Druh pracovného pomeru: dočasná štátna služba

    Mzdové podmienky (brutto): dohodou/výsledná mzda sa bude odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača

    Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

    • podieľa sa na príprave a revíziách Programu spolupráce Interreg SK-CZ a na príprave ostatnej riadiacej dokumentácie,
    • vykonáva a plní úlohy Riadiaceho orgánu Programu spolupráce Interreg SK-CZ,
    • aktívne participuje na zasadnutiach programových štruktúr,
    • participuje na príprave výstupov pre orgány zapojené do implementácie EŠIF na Slovensku, v partnerskej krajine (CZ) a EK,
    • priebežne monitoruje stav vykonávania Programu spolupráce Interreg SK-CZ,
    • zastrešuje komunikáciu s programovými partnermi.

    Požiadavky na uchádzača:

    • znalosť anglického jazyka (min. úroveň B2)
    • orientácia v legislatíve Európskej únie a národnej legislatíve vo vzťahu k implementácii štrukturálnych fondov výhodou
    • používateľská úroveň práce s MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, Outlook a internetom

    Vzdelanie a požadovaná prax:

    • vysokoškolské II. stupňa
    • prax v oblasti eurofondov výhodou

    • zodpovednosť
    • precíznosť
    • flexibilita, zmysel pre time-management
    • proaktívny prístup
    • vysoké pracovné nasadenie
    • analytické a strategické myslenie
    • výborné komunikačné zručnosti

    • pružný pracovný čas
    • príspevok na stravovanie
    • príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia
    • motivačné finančné ohodnotenie
    • možnosti vzdelávania
    • 5 dní dovolenky navyše
    • možnosť pracovať z domu
    • príjemné pracovné prostredie a kolektív
    • ďalšie benefity podľa kolektívnej zmluvy

    Kontaktná osoba: Angelika Kšenzuliaková

    E-mail: angelika.ksenzuliakova@mirri.gov.sk