Preskočiť na hlavný obsah
SK

Doména gov.sk je oficiálna

Toto je oficiálna webová stránka orgánu verejnej moci Slovenskej republiky. Oficiálne stránky využívajú najmä doménu gov.sk. Odkazy na jednotlivé webové sídla orgánov verejnej moci nájdete na tomto odkaze.

Táto stránka je zabezpečená

Buďte pozorní a vždy sa uistite, že zdieľate informácie iba cez zabezpečenú webovú stránku verejnej správy SR. Zabezpečená stránka vždy začína https:// pred názvom domény webového sídla.

    Projektový manažér pre digitálne inovácie

    Orientuješ sa v digitálnych inováciách?

    Názov pozície: Projektový manažér pre digitálne inovácie

    Miesto výkonu práce: Dúbravská cesta 4, Bratislava

    Druh pracovného pomeru: dočasná štátna služba

    Mzdové podmienky (brutto): Od 2.200 EUR brutto/ Výsledná mzda je konkurencieschopná súkromnému sektoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.

    Informácie o pracovnom mieste:

    Ako projektový manažér budeš zodpovedať za koordináciu pridelených projektov z Plánu obnovy a odolnosti za oblasť Digitálnych inovácií. Tvojou hlavnou úlohou bude príprava výziev v súlade s Plánom obnovy a odolnosti. Budeš zodpovedný za prípravu metodiky pre hodnotenie projektov ako aj následnú implementáciu.

    Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

    Tvojou hlavnou úlohou ako projektového manažéra pre digitálne inovácie bude:

    • pripravovať výzvy a vyzvania v súlade so zákonom o mechanizme na podporu obnovy a odolnosti a súvisiacim systémom implementácie
    • pripravovať metodiky na posudzovanie a hodnotenie projektov a ich následná implementácia
    • koordinovať dodržiavania pravidiel štátnej pomoci pri príprave výziev
    • pripravovať štúdie uskutočniteľnosti pre vybrané investičné projekty

    Požiadavky na uchádzača:

    • minimálne 3 roky relevantných pracovných skúseností na pozíciách ako napr. projektový manažér
    • relevantné skúsenosti a znalosti z oblasti projektového riadenia
    • skúsenosti s dodávkou projektov
    • skúsenosti s komunikáciou s interným zákazníkom na úrovni klarifikovania a challengovania požiadaviek a hľadania kompromisných riešení
    • znalosť digitálnej agendy

    Vzdelanie a požadovaná prax:

    • vysokoškolské II. stupňa
    • minimálne 3 roky skúseností v oblasti projektový manažér
    • odborná znalosť problematiky digitálnej agendy

    Osobnostné predpoklady a zručnosti:

    • anglický jazyk na úrovni B1

    Zamestnanecké výhody a benefity:

    • pružný pracovný čas,
    • príspevok na stravovanie,
    • príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia,
    • motivačné finančné ohodnotenie,
    • možnosti vzdelávania,
    • 5 dní dovolenky navyše,
    • možnosť pracovať z domu,
    • príjemné pracovné prostredie a kolektív,
    • ďalšie benefity podľa kolektívnej zmluvy.

    Kontaktná osoba: Mgr. Michal Číž

    E-mail: itkariera@mirri.gov.sk