Projektový manažér pre digitálnu inováciu

    VÝZVA:

    Uchádzač bude mať na starosti prípravu dotačnej schémy, ktorá bude slúžiť na podporu projektov zameraných na vývoj a aplikáciu top digitálnych technológií (umelá inteligencia, blockchain, IoT, kvantové technológie, superpočítače a iné). Zároveň bude uchádzač pripravovať dopytovo orientované výzvy v rámci tejto dotačnej schémy.

    NÁPLŇ:

    • tvorba dotačnej schémy v režime smernice GBER a dopytovo orientovaných výziev,
    • posudzovanie projektových zámerov, príprava podkladov pre hodnotiteľov a pre účely rokovania Rady vlády SR pre digitalizáciu verejnej správy a jednotný digitálny trh.

    POŽIADAVKY:

    • relevantné skúsenosti a znalosti z danej oblasti (štátna pomoc, vyhlasovanie výziev),
    • vysokoškolské vzdelanie II. stupňa,
    • znalosť anglického jazyka B2,
    • analytické, koncepčné a strategické myslenie,
    • samostatnosť,
    • svedomitosť a spoľahlivosť,
    • zmysel pre detail.

    ŠTÁTNOZAMESTNANECKÝ / PRACOVNÝ POMER:

    • Dočasná štátna služba

    MIESTO VÝKONU PRÁCE:

    • Bratislava

    MZDOVÉ PODMIENKY (brutto):

    • Základná zložka mzdy: 1340,50 EUR / mesiac podľa zákona č. 55/2017 Z.z. o štátnej službe. Výsledná výška mzdy vrátane ďalších platových motivačných zložiek je konkurencieschopná súkromnému sektoru na obdobných pozíciách. Mzda sa bude odvíjať od obsadzovanej pozície a skúseností uchádzača.

    DÁTUM PUBLIKOVANIA:

    • 1.6.2021

    prípade záujmu nás kontaktujte na e-mail itkariera@vicepremier.gov.sk.