Preskočiť na hlavný obsah
SK

Doména gov.sk je oficiálna

Toto je oficiálna webová stránka orgánu verejnej moci Slovenskej republiky. Oficiálne stránky využívajú najmä doménu gov.sk. Odkazy na jednotlivé webové sídla orgánov verejnej moci nájdete na tomto odkaze.

Táto stránka je zabezpečená

Buďte pozorní a vždy sa uistite, že zdieľate informácie iba cez zabezpečenú webovú stránku verejnej správy SR. Zabezpečená stránka vždy začína https:// pred názvom domény webového sídla.

    Referent podateľne

    Si organizačný typ ? Baví Ťa evidovať, triediť, spracovávať pridelené doklady?

    Názov pozície: Referent podateľne

    Miesto výkonu práce: Štefánikova 15,  Bratislava

    Druh pracovného pomeru: zastupovanie počas práceneschopnosti

    Mzdové podmienky (brutto): 728,50 EUR + osobný príplatok až do výšky základnej zložky mzdy

    Informácie o pracovnom mieste: pracovné miesto je obsadzované počas dlhodobej práce neschopnosti zamestnanca, avšak s predpokladom následného uzatvorenia pracovného pomeru na dobu neurčitú.

    Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

    • evidovanie prijatých listinných podaní do informačného systému správy registratúry (ISSR), ich triedenie a prideľovanie organizačným útvarom ministerstva na ďalšie spracovanie,
    • zabezpečenie činnosti elektronickej podateľne, prideľovanie doručených elektronických podaní organizačným útvarom ministerstva na ďalšie spracovanie,
    • spracovanie odosielaných úradných zásielok a balíkov, ich evidovanie do podacích hárkov a príprava na expedíciu.

    Požiadavky na uchádzača: pozícia vhodná pre uchádzača s možným nástupom do pracovného pomeru ihneď

    Vzdelanie a požadovaná prax: úplné stredoškolské vzdelanie; prax s prácou v informačných systémoch na správu registratúry je vítaná

    Osobnostné predpoklady a zručnosti: zodpovedný prístup k práci, komunikatívnosť, zmysel pre systém a poriadok, lojálnosť

    Zamestnanecké výhody a benefity:

    • pružný pracovný čas
    • príspevok na stravovanie
    • príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia
    • motivačné finančné ohodnotenie
    • možnosti vzdelávania
    • 5 dní dovolenky navyše
    • príjemné pracovné prostredie a kolektív
    • ďalšie benefity podľa kolektívnej zmluvy

    Kontakt: Miriam Iffková

    E-mail: miriam.iffkova@mirri.gov.sk