Preskočiť na hlavný obsah
SK

Doména gov.sk je oficiálna

Toto je oficiálna webová stránka orgánu verejnej moci Slovenskej republiky. Oficiálne stránky využívajú najmä doménu gov.sk. Odkazy na jednotlivé webové sídla orgánov verejnej moci nájdete na tomto odkaze.

Táto stránka je zabezpečená

Buďte pozorní a vždy sa uistite, že zdieľate informácie iba cez zabezpečenú webovú stránku verejnej správy SR. Zabezpečená stránka vždy začína https:// pred názvom domény webového sídla.

    Senior analytik pre agendu národného projektu inteligentnej mobility

    Orientujete sa v inováciách? Zaujíma Vás svet dopravy, technologických noviniek a smart riešení? Nie je Vám oblasť inteligentnej mobility cudzia? Ste osoba, ktorá vidí perspektívu a potenciál v našich regiónoch a mestách a má nápady ako meniť ich fungovanie k lepšiemu?

    Názov pozície: Senior analytik pre agendu národného projektu inteligentnej mobility

    Miesto výkonu práce: Westend Gate, Dúbravská cesta 14, 041 04 Bratislava – Karlová Ves

    Druh pracovného pomeru: pracovný pomer na dobu určitú 03/2023, dočasná štátna služba

    Mzdové podmienky (brutto): Od 2 100 EUR brutto / Výsledný plat bude predmetom osobného rozhovoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.

    Informácie o pracovnom mieste:

    Hľadáme senior analytika pre agendu národného projektu na oddelení inteligentnej mobility, kde sa snažíme prinášať riešenia výziev v doprave, ktoré pomôžu mestám, cestám a obyvateľom, prispejú k odľahčeniu komunikácií, dekarbonizácii a k zníženiu počtu fatálnych dopravných nehôd. Pomáhame mestám a regiónom nastaviť správne opatrenia, aj nájsť spôsoby, ako ich financovať. Sledujeme najmodernejšie technologické trendy a spolupracujeme s inovátormi a vizionármi v doméne inteligentnej mobility. Ak sa chcete podieľať na nastavovaní verejných politík pre transformáciu dopravy pre 21. storočie, pridajte sa do nášho tímu a svojím podielom nám pomôžete uvádzať tieto vízie do praxe.

    Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

    Do projektu hľadáme motivovaného člena s pracovnými skúsenosťami v oblasti strategického plánovania a projektového riadenia v oblasti informatizácie, digitalizácie, dopravy, investícii, inovácií, konceptov inteligentnej mobility alebo vnútroštátnych alebo externých finančných mechanizmov (preferovaná dĺžka praxe je min. 5 rokov).

    • koordinácia projektových činností aj s hlavným partnerom projektu Ministerstvom dopravy a výstavby SR; podieľanie sa na určovaní ďalšieho smerovania projektu,
    • spolupráca pri zapájaní inovátorov, priemyselných a technologických firiem do riešení výziev IM v mestách a regiónoch; identifikovanie a podpora spolupráce priemysel – univerzity – veda,
    • účasť na tuzemských a zahraničných pracovných cestách, odborných konferenciách, workshopoch vrátané aktívnej účasti prípadne spolupráce pri organizácii,
    • aktivity v rámci založeného združenia Inteligentná mobilita Slovenska, podpora prepájania subjektov, organizácia odborných podujatí, stretnutí členov a podobne, v rámci podpory  tvorby funkčného ekosystému pre inteligentnú mobilitu v digitálnej ekonomike v rámci projektu,
    • analyzovanie odborných podkladov týkajúcich sa konceptov inteligentnej mobility a platformy spolupráce vo verejnej politike,
    • spolupráca pri tvorbe stratégie a verejnej politiky týkajúcej sa rozvoja inteligentnej mobility,
    • koncepčná, koordinačná a kontrolná činnosť pri spracovaní strategických dokumentov,
    • spolupráca na návrhu vhodného mechanizmu podpory projektov; príprava výziev pre podporu inteligentnej dopravy,
    • výkon úloh ako člen/členka odborných pracovných skupín a výborov pre vecnú problematiku,
    • reprezentácia projektu na verejných fórach a príprava podkladov pre túto reprezentáciu.

    Požiadavky na uchádzača:

    • skúsenosti v oblasti strategického plánovania a projektového riadenia v oblasti informatizácie, digitalizácie, dopravy, investícii, inovácií, konceptov inteligentnej mobility alebo vnútroštátnych alebo externých finančných mechanizmov (preferovaná dĺžka praxe je min. 5 rokov),
    • anglický jazyk na úrovni B2,
    • používateľská úroveň práce s MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, Outlook, MS Teams a internetom.

     Vzdelanie a požadovaná prax:

    • vysokoškolské vzdelanie II. stupňa alebo vysokoškolské vzdelanie III. stupňa
    • 5 rokov praxe

    Osobnostné predpoklady a zručnosti:

    • svedomitosť a spoľahlivosť
    • samostatnosť, adaptabilita a flexibilita
    • schopnosť pracovať pod tlakom
    • komunikačné zručnosti
    • analytické, koncepčné a strategické myslenie
    • schopnosť negociácie

    Zamestnanecké výhody a benefity:

    • pružný pracovný čas
    • príspevok na stravovanie
    • príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia
    • možnosti vzdelávania
    • 5 dní dovolenky navyše
    • príjemné pracovné prostredie a kolektív
    • ďalšie benefity podľa kolektívnej zmluvy

    Kontaktná osoba: Mgr. Martina Jakšová

    E-mail: smartmobility@mirri.gov.sk