Preskočiť na hlavný obsah
SK

Doména gov.sk je oficiálna

Toto je oficiálna webová stránka orgánu verejnej moci Slovenskej republiky. Oficiálne stránky využívajú najmä doménu gov.sk. Odkazy na jednotlivé webové sídla orgánov verejnej moci nájdete na tomto odkaze.

Táto stránka je zabezpečená

Buďte pozorní a vždy sa uistite, že zdieľate informácie iba cez zabezpečenú webovú stránku verejnej správy SR. Zabezpečená stránka vždy začína https:// pred názvom domény webového sídla.

    Manažér kontroly projektov

    Chceš sa stať odborníkom v prierezovej problematike CLLD, kde naberieš skúsenosti s metodikou, administratívnou kontrolou, odborným hodnotením a iné cenné poznatky? Bavila by Ťa práca s miestnymi akčnými skupinami a kontakt priamo s regiónmi? Rád by si sa stal súčasťou skvelého tímu ľudí?

    Názov pozície: Manažér kontroly projektov

    Miesto výkonu práce: Račianska 153, Bratislava

    Druh pracovného pomeru: plný úväzok

    Mzdové podmienky (brutto): od 1 700,00 EUR brutto/ Výsledná mzda bude predmetom osobného rozhovoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.

    Informácie o pracovnom mieste:

    Vďaka tejto pozícii získate komplexné vedomosti z oblasti metodiky, administratívnej kontroly, kontroly odborného hodnotenia a implementácie, čo je výborný predpoklad pre ďalší kariérny rast. Najsilnejšou odmenou sú však viditeľné projekty v území.

    Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

    • výkon administratívnej kontroly projektov
    • výkon kontroly odborného hodnotenia
    • poskytovanie poradenstva v rámci prioritnej osi 5
    • kontakt s miestnymi akčnými skupinami
    • pripomienkovanie potrebných dokumentov

    Požiadavky na uchádzača:

    • minimálne 1 rok praxe s eurofondami
    • vysoké pracovné nasadenie

    Vzdelanie a požadovaná prax:

    • vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa
    • 1 rok praxe s eurofondami, prax z oblasti metodiky, implementácie a kontroly projektov je najväčšou výhodou

    Osobnostné predpoklady a zručnosti:

    • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
    • kultivovaný písomný a slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, správna gramatika
    • tímová práca
    • analyzovanie a riešenie problémov
    • precíznosť (presnosť)
    • spoľahlivosť

    Zamestnanecké výhody a benefity:

    • pružný pracovný čas
    • príspevok na stravovanie
    • príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia
    • motivačné finančné ohodnotenie
    • možnosti vzdelávania
    • 5 dní dovolenky navyše
    • možnosť pracovať z domu 3x do mesiaca
    • príjemné pracovné prostredie a kolektív
    • ďalšie benefity podľa kolektívnej zmluvy

    Kontaktná osoba: Mgr. Petra Šupáková

    E-mail: petra.supakova@mirri.gov.sk