Preskočiť na hlavný obsah
SK

Doména gov.sk je oficiálna

Toto je oficiálna webová stránka orgánu verejnej moci Slovenskej republiky. Oficiálne stránky využívajú najmä doménu gov.sk. Odkazy na jednotlivé webové sídla orgánov verejnej moci nájdete na tomto odkaze.

Táto stránka je zabezpečená

Buďte pozorní a vždy sa uistite, že zdieľate informácie iba cez zabezpečenú webovú stránku verejnej správy SR. Zabezpečená stránka vždy začína https:// pred názvom domény webového sídla.

    Projektový manažér pre broadband

    Orientuješ sa v oblasti broadbandu?

    Názov pozície: Projektový manažér pre broadband

    Miesto výkonu práce: Dúbravská cesta 4, Bratislava

    Druh pracovného pomeru: dočasná štátna služba

    Mzdové podmienky (brutto): Od 2.500 EUR brutto/ Výsledná mzda je konkurencieschopná súkromnému sektoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.

    Informácie o pracovnom mieste:

    Ako projektový manažér pre broadband budeš manažovať projekt Posilnenie výkonu regulácie a štátneho dohľadu elektronických komunikácií a poštových služieb a zlepšenie dostupnosti broadbandu. Tvojou náplňou bude príprava národných a európskych dokumentov v oblasti komunikačnej infraštruktúry. Budeš riadiť štátne IT projekty, s cieľom napredovať trendovo a  transparentne. Manažuj riešenia, ktoré majú zmysel a ktoré budeš sám používať.

    Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

    V rámci tejto pozície budeš:

    • manažovať projekt „Posilnenie výkonu regulácie a štátneho dohľadu elektronických komunikácií a poštových služieb a zlepšenie dostupnosti broadbandu“ z pozície odborníka na plánovanie rozvoja a monitoring zavádzania komunikačnej infraštruktúry
    • podieľať sa na príprave národných a európskych dokumentov v oblasti komunikačnej infraštruktúry
    • podieľať sa na príprave národných a európskych politík v oblasti širokopásmového pripojenia,
    • pripravovať a plánovať rozvoj a monitoring zavádzania komunikačnej infraštruktúry v SR

    Požiadavky na uchádzača:

    • minimálne 3 roky relevantných pracovných skúseností (na pozíciách ako napr. projektový manažér, vedúci vývoja, biznis architekt, IT architekt, vedúci tímu v rámci IT, IT analytik / lead analytik, a pod.);
    • relevantné skúsenosti a znalosti z oblasti projektového riadenia
    • skúsenosti s dodávkou IT projektov
    • skúsenosti s komunikáciou s interným zákazníkom na úrovni klarifikovania a challengovania požiadaviek a hľadania kompromisných riešení
    • znalosť broandbandu veľkou výhodou

    Vzdelanie a požadovaná prax:

    • vysokoškolské II. stupňa
    • minimálne 3 roky skúseností v oblasti projektový manažér
    • relevantná odborná prax viac ako 5 rokov v oblasti telekomunikácií

    Osobnostné predpoklady a zručnosti:

    • anglický jazyk na úrovni B1

    Zamestnanecké výhody a benefity:

    • pružný pracovný čas
    • príspevok na stravovanie
    • príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia
    • motivačné finančné ohodnotenie
    • možnosti vzdelávania
    • 5 dní dovolenky navyše
    • možnosť pracovať z domu
    • príjemné pracovné prostredie a kolektív
    • ďalšie benefity podľa kolektívnej zmluvy

    Kontaktná osoba: Ing. Valentína Michálková

    E-mail: itkariera@mirri.gov.sk