Preskočiť na hlavný obsah
Oficiálna stránka SK

Doména gov.sk je oficálna

Toto je oficiálna webová stránka orgánu verejnej moci Slovenskej republiky. Oficiálne stránky využívajú najmä doménu gov.sk. Odkazy na jednotlivé webové sídla orgánov verejnej moci nájdete na tomto odkaze.

Táto stránka je zabezpečená

Buďte pozorní a vždy sa uistite, že zdieľate informácie iba cez zabezpečenú webovú stránku verejnej správy SR. Zabezpečená stránka vždy začína https:// pred názvom domény webového sídla.

Back office (POO)

Hľadáme kolegov/ kolegyne na tieto pozície:

Asistent/ka odboru implementácie Plánu obnovy a odolnosti

Lokalita: Bratislava Plat: Od 1 000 EUR brutto / Výsledná mzda sa bude odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.

Finančný manažér OPII a POO

Lokalita: Bratislava Plat: Od 1.800 EUR brutto/Výsledná mzda bude predmetom osobného rozhovoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.

Manažér pre metodiku a implementáciu plánu obnovy a odolnosti

Lokalita: Bratislava Plat: Od 1.900 EUR/Výsledná mzda je konkurencieschopná súkromnému sektoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.

Manažér kontroly verejného obstarávania Plánu obnovy a odolnosti

Lokalita: Bratislava Plat: Od 2.200 EUR brutto / Výsledná mzda bude predmetom osobného rozhovoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.

Projektový a monitorovací manažér pre Plán obnovy a odolnosti

Lokalita: Bratislava Plat: Od 2.000 EUR brutto / Výsledná mzda bude predmetom osobného rozhovoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.