Preskočiť na hlavný obsah
SK

Doména gov.sk je oficiálna

Toto je oficiálna webová stránka orgánu verejnej moci Slovenskej republiky. Oficiálne stránky využívajú najmä doménu gov.sk. Odkazy na jednotlivé webové sídla orgánov verejnej moci nájdete na tomto odkaze.

Táto stránka je zabezpečená

Buďte pozorní a vždy sa uistite, že zdieľate informácie iba cez zabezpečenú webovú stránku verejnej správy SR. Zabezpečená stránka vždy začína https:// pred názvom domény webového sídla.

    IT Recruiter

    Ak si komunikatívny typ človeka, ktorý má rád nové výzvy, má predchádzajúce skúsenosti s náborom v oblasti IT a chce sa naďalej zdokonaľovať v oblasti HR, pridaj sa k nám, aby sme mohli spolu spraviť ďalší krok vpred, ktorý pomôže nám i tebe rásť.

    Názov pozície: IT Recruiter

    Miesto výkonu práce: Štefánikova 15, Bratislava

    Druh pracovného pomeru: dočasná štátna služba

    Mzdové podmienky (brutto): Od 1 178,50 EUR brutto/ Výsledná mzda bude predmetom osobného rozhovoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.

    Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

    • uverejňovanie pracovných ponúk a inzercií
    • realizácia všetkých fáz náborového procesu
    • spolupráca s riaditeľmi IT útvarov
    • plánovanie a vedenie pracovných pohovorov
    • vedenie a aktualizácia databázy uchádzačov o zamestnanie
    • identifikácia a implementácia efektívnych metód hiringu
    • participácia na vytváraní stratégie a koncepcie budovania ľudských zdrojov v oblasti IT a na zabezpečení kvalitných IT profesionálov v štátnom IT

    Požiadavky na uchádzača:

    • skúsenosť v oblasti IT recruitingu a budovania IT kapacít v súkromnej sfére
    • anglický jazyk na úrovni B1
    • používateľská úroveň práce s MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, Outlook a internetom

    Vzdelanie a požadovaná prax:

    • vysokoškolské II. stupňa v odbore právo
    • 3 roky v IT recruitmente a HR

    Osobnostné predpoklady a zručnosti:

    • samostatnosť
    • výborné komunikačné schopnosti
    • analytické, koncepčné a strategické myslenie
    • silné organizačné schopnosti a time management
    • schopnosť pracovať pod tlakom
    • príjemný a profesionálny prejav

    Zamestnanecké výhody a benefity:

    • pružný pracovný čas
    • príspevok na stravovanie
    • príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia
    • motivačné finančné ohodnotenie
    • možnosti vzdelávania
    • 5 dní dovolenky navyše
    • možnosť pracovať z domu
    • príjemné pracovné prostredie a kolektív
    • ďalšie benefity podľa kolektívnej zmluvy

    Kontaktná osoba: PhDr. Zuzana Létalová

    E-mail: zuzana.letalova@mirri.gov.sk