Preskočiť na hlavný obsah
Oficiálna stránka SK

Doména gov.sk je oficálna

Toto je oficiálna webová stránka orgánu verejnej moci Slovenskej republiky. Oficiálne stránky využívajú najmä doménu gov.sk. Odkazy na jednotlivé webové sídla orgánov verejnej moci nájdete na tomto odkaze.

Táto stránka je zabezpečená

Buďte pozorní a vždy sa uistite, že zdieľate informácie iba cez zabezpečenú webovú stránku verejnej správy SR. Zabezpečená stránka vždy začína https:// pred názvom domény webového sídla.

Informatizácia (POO)

Hľadáme kolegov/ kolegyne do tímov:

TÍM KYBERNETICKEJ BEZPEČNOSTI

Do tímu kybernetickej hľadáme nových kolegov/ kolegyne na tieto pozície:

  • Analytik informačných a komunikačných technológií kybernetickej bezpečnosti
  • IT architekt kybernetickej bezpečnosti
  • Špecialista informačnej a kybernetickej bezpečnosti

 

PROJEKTOVÝ MANAŽÉR SENIOR

Riadil si IT projekt E2E? Ak máš skúsenosti s koordináciou projektov, teraz je tá správna príležitosť dať o sebe vedieť a stať sa ďalším členom tímu nášho ministerstva.

Viac informácií o pozícii – Projektový manažér senior

 

PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR

Chceš byť pravou rukou projektového manažéra? Tvojou hlavnou úlohou bude vedenie a udržiavanie projektovej dokumentácie. Ako súčasť projektového tímu budeš pomáhať riadiť štátne IT projekty, s cieľom napredovať trendovo a  transparentne. Teraz je tá správna príležitosť dať o sebe vedieť a stať sa ďalším členom tímu nášho ministerstva.

Viac informácií o pozícií – Projektový koordinátor

 

ASISTENTKA ODBORU IMPLEMENTÁCIE PLÁNU OBNOVY A ODOLNOSTI 

Chceš získať prax v administratíve ? Máme pre Teba skvelú pracovnú príležitosť – staň sa Asistent/kou pre odbor implementácie Plánu obnovy a odolnosti.

Viac informácií o pozícii: Asistentka odboru implementácie Plánu obnovy a odolnosti 

 

MANAŽÉR PRE IMPLEMENTÁCIU PLÁNU OBNOVY A ODOLNOSTI

Chceš byť súčasťou projektov Plánu obnovy a odolnosti? Buď súčasťou tímu Plánu obnovy a odolnosti, ktorý pomôže zásadne posunúť digitalizáciu na Slovensku. Daj nám o sebe vedieť!

Viac informácií: Manažér pre implementáciu Plánu obnovy a odolnosti

 

PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR PRE DIGITÁLNE PROJEKTY

Máš skúsenosti s implementáciou projektov, prípravou výziev a zaujímajú ťa digitálne inovácie? Staň sa členom tvorivého tímu ministerstva informatizácie a spravme spolu krok vpred – spolu dokážeme, že vďaka digitálnym inováciám vieme zo Slovenska spraviť úspešnú krajinu.

Viac informácií o pozícii: Projektový koordinátor pre digitálne projekty

 

ANALYTIK V OBLASTI DIGITÁLNYCH POLITÍK

Zaujímajú Ťa inovácie a nové trendy? Staň sa členom tvorivého tímu ministerstva informatizácie a spravme spolu krok vpred – spolu dokážeme, že vďaka digitálnym inováciám vieme zo Slovenska spraviť úspešnú krajinu.

Viac informácií o pozícii: Analytik v oblasti digitálnych politík

 

PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR AGENDY BOJA PROTI DEZINFORMÁCIÁM

Chceš sa stať súčasťou aktivít boja proti dezinformáciám a škodlivému obsahu? Staň sa členom tvorivého tímu ministerstva informatizácie a spravme spolu krok vpred – spolu dokážeme, že vďaka digitálnym inováciám vieme zo Slovenska spraviť úspešnú krajinu.

Viac informácií o pozícii: Projektový koordinátor agendy boja proti dezinformáciám

 

RIADITEĽ ODBORU IMPLEMENTÁCIE PLÁNU OBNOVY A ODOLNOSTI

Máš riadiace schopnosti a skúsenosti v IT? Chceš sa podieľať na tvorbe národných dokumentov a projektov v rámci komponentu 17? Pridaj sa k nám a pomôž zdigitalizovať Slovensko. Buď súčasťou tímu Plánu obnovy a odolnosti, ktorého zásadným cieľom je posun digitalizácie štátu.

Viac informácií o pozícii: Riaditeľ odboru implementácie Plánu obnovy a odolnosti