Preskočiť na hlavný obsah
Oficiálna stránka SK

Doména gov.sk je oficiálna

Toto je oficiálna webová stránka orgánu verejnej moci Slovenskej republiky. Oficiálne stránky využívajú najmä doménu gov.sk. Odkazy na jednotlivé webové sídla orgánov verejnej moci nájdete na tomto odkaze.

Táto stránka je zabezpečená

Buďte pozorní a vždy sa uistite, že zdieľate informácie iba cez zabezpečenú webovú stránku verejnej správy SR. Zabezpečená stránka vždy začína https:// pred názvom domény webového sídla.

Informatizácia (POO)

Hľadáme kolegov/ kolegyne na tieto pozície:

Manažér pre metodiku a implementáciu plánu obnovy a odolnosti

Lokalita: Bratislava Plat: Od 1.900 EUR/Výsledná mzda je konkurencieschopná súkromnému sektoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.

Projektový a monitorovací manažér pre Plán obnovy a odolnosti

Lokalita: Bratislava Plat: Od 2.000 EUR brutto / Výsledná mzda bude predmetom osobného rozhovoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.

Junior finančný manažér implementácie Plánu obnovy a odolnosti

Lokalita: Plat: Od 1650 EUR brutto/ Výsledná mzda je konkurencieschopná súkromnému sektoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.

Senior finančný manažér implementácie Plánu obnovy a odolnosti

Lokalita: Plat: Od 2000 EUR brutto/ Výsledná mzda je konkurencieschopná súkromnému sektoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.