Preskočiť na hlavný obsah
Oficiálna stránka SK

Doména gov.sk je oficálna

Toto je oficiálna webová stránka orgánu verejnej moci Slovenskej republiky. Oficiálne stránky využívajú najmä doménu gov.sk. Odkazy na jednotlivé webové sídla orgánov verejnej moci nájdete na tomto odkaze.

Táto stránka je zabezpečená

Buďte pozorní a vždy sa uistite, že zdieľate informácie iba cez zabezpečenú webovú stránku verejnej správy SR. Zabezpečená stránka vždy začína https:// pred názvom domény webového sídla.

Projektový koordinátor pre digitálne projekty

Máš skúsenosti s implementáciou projektov, prípravou výziev a zaujímajú ťa digitálne inovácie?

Názov pozície: Projektový koordinátor pre digitálne projekty

Miesto výkonu práce: Dúbravská cesta 4, 841 04 Bratislava

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Mzdové podmienky (brutto): Od 2000 EUR brutto/Výsledná mzda bude predmetom osobného rozhovoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste: Ako projektový koordinátor pre digitálne projekty budeš zodpovedať za koordináciu pridelených projektov z Plánu obnovy a odolnosti v oblasti digitálnej ekonomiky. Tvojou hlavnou úlohou bude príprava výziev a sprievodných materiálov v súlade s Plánom obnovy a odolnosti a so Systémom implementácie Plánu obnovy a odolnosti. Budeš takisto dozerať na formálnu kontrolu prijatých projektových žiadostí, spolupracovať na zazmluvňovaní úspešných žiadateľov a pomáhať pri implementácii projektov.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Tvojou hlavnou úlohou bude:

  • Pripravovať výzvy z Plánu obnovy a odolnosti zamerané na vývoj a aplikáciu top digitálnych technológií, vrátane sprievodnej dokumentácie na základe vzorovej dokumentácie.
  • Komunikovať so žiadateľmi a následne prijímateľmi, poskytovať podporu pri implementácii úspešných projektov.
  • Podieľať sa na formálnej kontrole žiadostí, overovaní oprávnenosti žiadateľov, aktivít a výdavkov.

Požiadavky na uchádzača:

  • minimálne 2 roky relevantných pracovných skúseností z oblasti koordinácie projektov, resp. tvorby politík; predošlá skúsenosť zo štátnej správy je vítaná,
  • znalosti v oblasti problematiky prípravy dopytovo-orientovaných výziev alebo implementácie projektov a súvisiacich procesov,
  • znalosť problematiky štátnej pomoci,
  • znalosť najnovších technologických trendov.

Vzdelanie a požadovaná prax:

  • VŠ II. stupňa
  • prax min. 2 roky v oblasti koordinácie projektov alebo tvorby politík
  • anglický jazyk na úrovni B2

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • analytické, koncepčné a strategické myslenie,
  • spoľahlivosť,
  • sebadôvera,
  • schopnosť pracovať pod tlakom

Zamestnanecké výhody a benefity:

  • pružný pracovný čas
  • príspevok na stravovanie
  • príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia
  • motivačné finančné ohodnotenie
  • možnosti vzdelávania
  • 5 dní dovolenky navyše
  • možnosť pracovať z domu
  • príjemné pracovné prostredie a kolektív
  • ďalšie benefity podľa kolektívnej zmluvy

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Martišková

E-mail: itkariera@mirri.gov.sk