Preskočiť na hlavný obsah
Oficiálna stránka SK

Doména gov.sk je oficiálna

Toto je oficiálna webová stránka orgánu verejnej moci Slovenskej republiky. Oficiálne stránky využívajú najmä doménu gov.sk. Odkazy na jednotlivé webové sídla orgánov verejnej moci nájdete na tomto odkaze.

Táto stránka je zabezpečená

Buďte pozorní a vždy sa uistite, že zdieľate informácie iba cez zabezpečenú webovú stránku verejnej správy SR. Zabezpečená stránka vždy začína https:// pred názvom domény webového sídla.

Regionálny rozvoj

Hľadáme kolegov/ kolegyne do jednotlivých tímov:

Senior projektový koordinátor regionálneho centra - Banská Bystrica

Lokalita: Banská Bystrica Plat: Od 1068 EUR brutto/mes. K základnej zložke mzdy je možné priznať osobný príplatok až do výšky 100% základnej mzdy. Výsledná mzda bude predmetom osobného rozhovoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.

Senior projektový koordinátor regionálneho centra -Trnava

Lokalita: Trnava Plat: Od 1068 EUR brutto/mes. K základnej zložke mzdy je možné priznať osobný príplatok až do výšky 100% základnej mzdy. Výsledná mzda bude predmetom osobného rozhovoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.

Senior projektový koordinátor regionálneho centra - Bratislava

Lokalita: Bratislava Plat: 1800 EUR/mesiac Od 1. 800 EUR brutto/mes. K základnej zložke mzdy je možné priznať osobný príplatok až do výšky 100% základnej mzdy. Výsledná mzda bude predmetom osobného rozhovoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.

Senior projektový koordinátor regionálneho centra v Trenčíne

Lokalita: Trenčín Plat: Od 1. 143,00 EUR brutto/mes. K základnej zložke mzdy je možné priznať osobný príplatok až do výšky 100% základnej mzdy. Výsledná mzda bude predmetom osobného rozhovoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.

Senior projektový koordinátor regionálneho centra v Košiciach

Lokalita: Košice Plat: Od 1. 143,00 EUR brutto/mes. K základnej zložke mzdy je možné priznať osobný príplatok až do výšky 100% základnej mzdy. Výsledná mzda bude predmetom osobného rozhovoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.

Senior projektový koordinátor regionálneho centra v Nitre

Lokalita: Nitra Plat: Od 1. 143,00 EUR brutto/mes. K základnej zložke mzdy je možné priznať osobný príplatok až do výšky 100% základnej mzdy. Výsledná mzda bude predmetom osobného rozhovoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.

Senior projektový koordinátor regionálneho centra v Žiline

Lokalita: Žilina Plat: Od 1. 143,00 EUR brutto/mes. K základnej zložke mzdy je možné priznať osobný príplatok až do výšky 100% základnej mzdy. Výsledná mzda bude predmetom osobného rozhovoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.

Senior projektový koordinátor regionálneho centra v Prešove

Lokalita: Prešov Plat: Od 1. 143,00 EUR brutto/mes. K základnej zložke mzdy je možné priznať osobný príplatok až do výšky 100% základnej mzdy. Výsledná mzda bude predmetom osobného rozhovoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.