Preskočiť na obsah

Ministerstvo

Back office

Hľadáme kolegov/ kolegyne na tieto pozície:

PRÁVNIK – ZASTUPOVANIE POČAS MD

Baví Ťa živé právo? Máš záujem zastupovať ministerstvo pred súdmi? Chceš sa podieľať na príprave podkladov z právneho hľadiska pri regionálnom rozvoji alebo informatizácií? Teraz je tá správna príležitosť dať o sebe vedieť a stať sa ďalším členom tímu nášho ministerstva.

Viac informácií o pozícii – Právnik-zastupovanie počas MD

 

PRÁVNIK/LEGISLATÍVEC

Baví ťa právo a legislatíva? Máš záujem podieľať sa na tvorbe zákonov a legislatívnom smerovaní najinovatívnejšieho ministerstva? Pripoj sa k legislatívnemu tímu Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR a ovplyvni pozitívne smerovanie našej krajiny.

Viac informácií o pozícii – Právnik/legislatívec

 

VÝUČBA CUDZÍCH JAZYKOV/LEKTOR AJ A NJ

Si skúsený, profesionálny lektor anglického a nemeckého jazyka s dlhoročnou praxou a lektorským know-how, ktorý by chcel spolupracovať s naším ministerstvom a napomôcť tak zamestnancom prehĺbiť si jazykové vzdelanie? Ak si typ človeka, ktorý má rád nové výzvy, daj nám o sebe vedieť, aby sme mohli spolu spraviť ďalší krok vpred, ktorý nám pomôže odborne rásť a tebe nadobudnúť ďalšie skúsenosti.

Viac informácií  o pozícii – Lektor anglického alebo nemeckého jazyka

 

Používaním stránok prevádzkovaných Marian Novota súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby

Súhlasim