Preskočiť na obsah

Ministerstvo

Kariéra v štátnom IT

Myslíš si, že Slovensko je v oblasti IT ešte stále pozadu? Využi šancu a pridaj sa k nám! Zmeňme spolu budúcnosť. Pre seba, pre nás a pre ďalšie generácie.

Naša krajina má na dosah veľké IT príležitosti – digitálne služby pre všetkých – modernejšie, inovatívnejšie a lepšie. Na Slovensku má digitalizácia pred sebou veľkú budúcnosť – prečo teda nebyť jej súčasťou?   

Pridaj sa k tvorivému tímu ministerstva informatizácie a spravme spolu krok vpred – spolu dokážeme, že aj služby štátu pre občanov a podnikateľov vedia napredovať rýchlo, efektívne, transparentne a najmä trendovo.

V štátnom IT existuje nesmierne veľa výziev, pretože služby nefungujú tak, ako si to v roku 2021 zaslúžime a potrebujeme. Naša vízia je jasná – zmysluplnou informatizáciou premeniť Slovensko na inteligentnú a inovatívnu krajinu: 

  • štátne služby pre občana v kvalite tých komerčných, funkčné, jednoduché, vizuálne atraktívne a skutočne šetriace čas,
  • transparentná informatizácia, v ktorej sa rešpektujú vysoké etické štandardy,
  • dôraz na hodnotu za peniaze.

Potrebujeme k tomu ale ľudí, ktorí majú chuť a zanietenie meniť veci k lepšiemu a neustále ich rozvíjať. 

Svoje kvality môžeš uplatniť na viacerých zaujímavých pozíciách. Ako člen kreatívneho tímu v spolupráci so spoločnosťou Slovensko IT a NASES môžeš dokázať, že rozvoj digitalizácie pre občanov a podnikateľov a efektívne riadenie štátnej informatizácie budú pre našich občanov tou najvyššou pridanou hodnotou.  

A navyše, atraktívne platové podmienky, výkonnostné ohodnotenie a kariérny rast nie sú jediným bonusom za tvoj kreatívny prínos.  

Ponúkame možnosť byť účastný na zmenách, ktoré budú mať priamy vplyv na životy miliónov občanov Slovenska. Našim cieľom je, aby pre štát pracovali tí najlepší. Aby bola pre nich česť podieľať sa na zmenách v prospech celej krajiny. 

Ak chceš pomôcť štátnemu IT, pozri si pozície v tíme, ktorý budujeme a poď s nami meniť veci k lepšiemu! 

Ministerstvo

Používaním stránok prevádzkovaných Marian Novota súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby

Súhlasim