Preskočiť na obsah

Ministerstvo

Investície a informatizácia

Informovanie dotknutých osôb - Investície a informatizácia (PDF, 629.52 KB)

V uvedenom odkaze na dokument nájdete informovanie o spracovateľských operáciách osobných údajov podľa požiadaviek Článku 13 Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (informácie, ktoré sa majú poskytovať pri získavaní osobných údajov od dotknutej osoby).

Z dôvodu zjednodušenia prístupu k týmto informáciám boli jednotlivé okruhy spracovateľských operácií rozdelené do troch skupín. Prvá skupina sa týka najmä bežných spracovateľských operácií MIRRI , ktoré súvisia najmä s vybavovaním agendy občanov. Druhá skupina informuje o spracovateľských operáciách spracúvajúcich osobné údaje zamestnancov. Tretia skupina sprístupňuje informácie o spracovateľských operáciách týkajúcich sa procesov informatizácie verejnej správy, ktorá je v gescii MIRRI .

V prípade, že v danej skupine nenájdete potrebné informácie o spracovateľských operáciách, je možné, že budú zaradené v ďalšej z uvedených skupín.

Všeobecná informačná povinnosť je uvedená na tejto web stránke v sekcii „Informačná povinnosť prevádzkovateľa“.

Používaním stránok prevádzkovaných Marian Novota súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby

Súhlasim