Preskočiť na hlavný obsah
Oficiálna stránka SK

Doména gov.sk je oficiálna

Toto je oficiálna webová stránka orgánu verejnej moci Slovenskej republiky. Oficiálne stránky využívajú najmä doménu gov.sk. Odkazy na jednotlivé webové sídla orgánov verejnej moci nájdete na tomto odkaze.

Táto stránka je zabezpečená

Buďte pozorní a vždy sa uistite, že zdieľate informácie iba cez zabezpečenú webovú stránku verejnej správy SR. Zabezpečená stránka vždy začína https:// pred názvom domény webového sídla.

MP SR

Aktualizácia – Usmernenie č. 2.1 k zabezpečovaniu budúcich pohľadávok a povinného poistenia, verzia 2.1

Oznam o aktualizácii Usmernenia č. 2.1 SO pre IROP k zabezpečovaniu budúcich pohľadávok a povinného poistenia, ŠC 2.1.2 a 2.1.3

Ministerstvo zdravotníctva SR ako sprostredkovateľský orgán pre Integrovaný regionálny operačný program oznamuje, že aktualizovalo Usmernenie č. 2.1 k zabezpečovaniu budúcich pohľadávok a povinného poistenia, verzia 2.1, s účinnosťou od 09. 09. 2019, ktorá je dostupná na nasledujúcom linku: http://www.mpsr.sk/index.php?navID=412&id=14668

Predmetom aktualizácie je úprava postupov pri zabezpečení poistenia majetku ako predmetu podpory alebo zálohu, vzťahujúcich sa na prijímateľov ŠC 2. 1. 2 a 2. 1. 3.