Preskočiť na hlavný obsah
Oficiálna stránka SK

Doména gov.sk je oficálna

Toto je oficiálna webová stránka orgánu verejnej moci Slovenskej republiky. Oficiálne stránky využívajú najmä doménu gov.sk. Odkazy na jednotlivé webové sídla orgánov verejnej moci nájdete na tomto odkaze.

Táto stránka je zabezpečená

Buďte pozorní a vždy sa uistite, že zdieľate informácie iba cez zabezpečenú webovú stránku verejnej správy SR. Zabezpečená stránka vždy začína https:// pred názvom domény webového sídla.

Podpora vytvorenia siete regionálnych centier MIRRI SR

Cieľ projektu: Zriadenie regionálnych centier MIRRI SR, ktoré dokážu vytvoriť predpoklady pre zásadné posilnenie podpory v oblasti prípravy kvalitných projektov a ich následnej implementácie, v súlade so záväzkom programového vyhlásenia vlády SR. Ďalším cieľom projektu je vytvorenie podmienok pre integráciu výkonu štátnej správy v oblasti informovania a poradenstva, zjednodušiť prístup občanov k informáciám, resp. poradenstvu poskytovaného zo strany štátnych orgánov.

Popis projektu: „Podpora vytvorenia siete regionálnych centier MIRRI SR(PDF, 484 kB)

Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov Európskej únie z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Integrovaný regionálny operačný program.