Preskočiť na obsah

CKO / eurofondy

MEAT konferencia

Iné kritériá ako najnižšia cena vo verejnom obstarávaní v oblasti stavebníctva

Konferencia: „Iné kritériá ako najnižšia cena vo verejnom obstarávaní v oblasti stavebníctva“

Dňa 07.11.2017 sa v priestoroch hotela Tatra v Bratislave uskutočnila konferencia s medzinárodnou účasťou na tému „Iné kritéria ako najnižšia cena vo verejnom obstarávaní v oblasti stavebníctva“ zameraná na najlepšiu prax a novo navrhovaný prístup.

Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky v spolupráci so Zväzom stavebných podnikateľov Slovenska (ZSPS) a Asociáciou pre rozvoj infraštruktúry (ARI), za podpory  Úradu pre verejné obstarávanie SR (UVO) zorganizovali odbornú diskusiu o spôsobe viackriteriálneho hodnotenia ekonomickej výhodnosti ponúk prostredníctvom metódy BEST VALUE a jej možného prínosu k realizácií modernej a efektívnej infraštruktúry na Slovensku. Bol predstavený a prediskutovaný návrh metodiky nového spôsobu hodnotenia ekonomickej výhodnosti pri verejných zákazkách na intelektuálne služby v oblasti stavebníctva, ako sú napríklad projekčné a inžinierske činnosti. Návrh metodiky bol inšpirovaný metódou BEST VALUE úspešne využívanou v Holandsku a bola pripravená v spolupráci s holandskými expertmi spoločnosti Best Value Group, ktorí aktívne vystúpili na konferencii.

Program konferencie:

Medzinárodná konferencia MEAT KRITÉRIÁ VS. NAJNIŽŠIA CENA

Informácie o podujatí, vrátane možnosti registrácie

Pozvánka

Program konferencie SK (PDF, 448 kB)

Agenda EN (PDF, 293 kB)

Používaním stránok prevádzkovaných Marian Novota súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby

Súhlasim