Preskočiť na hlavný obsah
Oficiálna stránka SK

Doména gov.sk je oficiálna

Toto je oficiálna webová stránka orgánu verejnej moci Slovenskej republiky. Oficiálne stránky využívajú najmä doménu gov.sk. Odkazy na jednotlivé webové sídla orgánov verejnej moci nájdete na tomto odkaze.

Táto stránka je zabezpečená

Buďte pozorní a vždy sa uistite, že zdieľate informácie iba cez zabezpečenú webovú stránku verejnej správy SR. Zabezpečená stránka vždy začína https:// pred názvom domény webového sídla.

CKO / eurofondy

MEAT konferencia

Iné kritériá ako najnižšia cena vo verejnom obstarávaní v oblasti stavebníctva

Konferencia: „Iné kritériá ako najnižšia cena vo verejnom obstarávaní v oblasti stavebníctva“

Dňa 07.11.2017 sa v priestoroch hotela Tatra v Bratislave uskutočnila konferencia s medzinárodnou účasťou na tému „Iné kritéria ako najnižšia cena vo verejnom obstarávaní v oblasti stavebníctva“ zameraná na najlepšiu prax a novo navrhovaný prístup.

Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky v spolupráci so Zväzom stavebných podnikateľov Slovenska (ZSPS) a Asociáciou pre rozvoj infraštruktúry (ARI), za podpory  Úradu pre verejné obstarávanie SR (UVO) zorganizovali odbornú diskusiu o spôsobe viackriteriálneho hodnotenia ekonomickej výhodnosti ponúk prostredníctvom metódy BEST VALUE a jej možného prínosu k realizácií modernej a efektívnej infraštruktúry na Slovensku. Bol predstavený a prediskutovaný návrh metodiky nového spôsobu hodnotenia ekonomickej výhodnosti pri verejných zákazkách na intelektuálne služby v oblasti stavebníctva, ako sú napríklad projekčné a inžinierske činnosti. Návrh metodiky bol inšpirovaný metódou BEST VALUE úspešne využívanou v Holandsku a bola pripravená v spolupráci s holandskými expertmi spoločnosti Best Value Group, ktorí aktívne vystúpili na konferencii.

Program konferencie:

Medzinárodná konferencia MEAT KRITÉRIÁ VS. NAJNIŽŠIA CENA

Informácie o podujatí, vrátane možnosti registrácie

Pozvánka

Program konferencie SK (PDF, 448 kB)

Agenda EN (PDF, 293 kB)