Preskočiť na hlavný obsah
Oficiálna stránka SK

Doména gov.sk je oficiálna

Toto je oficiálna webová stránka orgánu verejnej moci Slovenskej republiky. Oficiálne stránky využívajú najmä doménu gov.sk. Odkazy na jednotlivé webové sídla orgánov verejnej moci nájdete na tomto odkaze.

Táto stránka je zabezpečená

Buďte pozorní a vždy sa uistite, že zdieľate informácie iba cez zabezpečenú webovú stránku verejnej správy SR. Zabezpečená stránka vždy začína https:// pred názvom domény webového sídla.

Fondy EÚ a iné finančné mechanizmy

Hľadáme kolegov/ kolegyne na tieto pozície:

Metodik – odbor metodiky a koordinácie subjektov

Lokalita: Bratislava Plat: Základná zložka mzdy od 1750 € podľa zákona o štátnej službe. Výsledná výška mzdy vrátane ďalších platových motivačných zložiek je konkurencieschopná súkromnému sektoru na obdobných pozíciách. Mzda sa bude odvíjať od obsadzovanej pozície a skúseností uchádzača.

Manažér kontroly projektov

Lokalita: Bratislava Plat: od 1 700,00 EUR brutto/ Výsledná mzda bude predmetom osobného rozhovoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.

Projektový manažér/IT špecialista

Lokalita: Bratislava Plat: od 2.200 EUR brutto, minimálna reálna hranica ponúknutej mzdy/výsledná mzda bude predmetom osobného rozhovoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.

Manažér pre metodiku – odbor metodiky a koordinácie programov cezhraničnej spolupráce

Lokalita: Bratislava Plat: 1700 eur / Výsledná mzda bude predmetom osobného rozhovoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača

Senior analytik projektu

Lokalita: Bratislava Plat: Od 2000 EUR brutto. Minimálna reálna hranica ponúknutej mzdy/výsledná mzda bude predmetom osobného rozhovoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.

Junior analytik projektu

Lokalita: Bratislava Plat: od 1700 EUR brutto -> minimálna reálna hranica ponúknutej mzdy/výsledná mzda bude predmetom osobného rozhovoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.

Špecialista v oblasti kontroly žiadostí o nenávratný finančný príspevok

Lokalita: Bratislava Plat: Od 1.700 EUR brutto/Výsledná mzda sa bude odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.

Kontrolný Manažér

Lokalita: Bratislava Plat: 1299

Manažér programovania

Lokalita: Bratislava Plat: 1900

Účtovník

Lokalita: Bratislava Plat: 1700 eur

Finančný manažér - senior

Lokalita: Bratislava Plat: 2000

Finančný manažér - junior

Lokalita: Bratislava Plat: 1500

Manažér analýz a systémovej podpory

Lokalita: Bratislava Plat: od 1 900,00 EUR brutto/ Výsledná mzda bude predmetom osobného rozhovoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.

Projektový/-á manažér/-ka

Lokalita: Bratislava Plat: Od 1.800 EUR brutto /Výsledná mzda bude predmetom osobného rozhovoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.

Ekonomický pracovník

Lokalita: Bratislava Plat: 1700

Odborný pracovník mzdovej agendy

Lokalita: Bratislava Plat: 1299