Preskočiť na obsah

Kariéra

Fondy EÚ a iné finančné mechanizmy

Hľadáme kolegov/ kolegyne na tieto pozície:

 

MANAŽÉR KONTROLY PROJEKTOV

Chceš sa stať odborníkom v prierezovej problematike CLLD, kde naberieš skúsenosti s metodikou, administratívnou kontrolou, odborným hodnotením a iné cenné poznatky? Bavila by Ťa práca s miestnymi akčnými skupinami a kontakt priamo s regiónmi? Rád by si sa stal súčasťou skvelého tímu ľudí?

Viac informácií o pozícii – Manažér kontroly projektov

 

METODIK – ODBOR METODIKY A KOORDINÁCIE SUBJEKTOV

Baví Ťa legislatíva a vieš analyticky myslieť? Máš záujem podieľať sa na tvorbe metodiky fondov EÚ najinovatívnejšieho ministerstva? Hľadáme metodikov, ktorí sa pripoja k metodickému tímu Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR a ovplyvnia pozitívne smerovanie našej krajiny.

Viac informácií o pozícií – Metodik – odbor metodiky a koordinácie subjektov 

 

MANAŽÉR KONTROLY VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA

Máš záujem kontrolovať verejné obstarávanie eurofondových zákaziek?  Hľadáme skúsených kontrolórov verejného obstarávania, prípadne kolegov so skúsenosťami s realizáciou verejných obstarávaní, s pomocou ktorých chceme pokračovať v ďalšom zefektívnení čerpania EÚ fondov.

Viac informácií o pozícií – Manažér kontroly verejného obstarávania

 

MANAŽÉR PRE RIADENIE ĽUDSKÝCH ZDROJOV NA ODBORE ADMINISTRATÍVNYCH KAPACÍT EŠIF 

Sú Vašou silnou stránkou analýzy, metodika, monitorovanie, hodnotenie? Pozývame Vás do sveta Eurofondov! Posilnite tím Manažérov pre riadenie ľudských zdrojov na oddelení hodnotenia a analýz AK EŠIF! (Zatupovanie počas MD/RD)

Viac informácií o pozícií – Manažér pre riadenie ľudských zdrojov na odbore administratívnych kapacít EŠIF  

 

MANAŽÉR PRE METODIKU – odbor metodiky a koordinácie programov cezhraničnej spolupráce

Baví Ťa legislatíva a vieš analyticky myslieť? Hľadáme metodikov, ktorí sa pripoja k tímu Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR, a ktorí sa budú metodicky a koordinačne podieľať na vzniku a implementácii kvalitných a zmysluplných riešení pre rozvoj prihraničných regiónov.

Viac informácií o pozícií – Manažér pre metodiku – odbor metodiky a koordinácie programov cezhraničnej spolupráce

 

PROGRAMOVÝ MANAŽÉR PRE PROGRAM SPOLUPRÁCE INTERREG SLOVENSKÁ REPUBLIKA – ČESKÁ REPUBLIKA

Chceš sa podieľať na pozitívnom smerovaní našej krajiny a rozvoji bilaterálnych vzťahov so susednými štátmi? Chceš využiť a ďalej posilniť svoje analytické, koncepčné a komunikačné zručnosti a celkovo tak rozvíjať svoj potenciál? Hľadáme programového manažéra, ktorý sa pripojí k tímu nášho ministerstva a bude sa podieľať na vzniku a implementácii kvalitných a zmysluplných riešení pre rozvoj prihraničných regiónov v slovensko-českom prihraničnom území.

Viac informácií o pozícií – Programový manažér pre Program spolupráce Interreg Slovenská republika – Česká republika

 

KONTROLNÝ MANAŽÉR VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA

Baví ťa právo a legislatíva? Máš záujem podieľať sa na zákonnom postupe verejného obstarávania? Pripoj sa ku kontrolnému tímu nášho ministerstva. Odbor kontroly implementácie programov cezhraničnej spolupráce hľadá do svojho tímu kontrolóra verejného obstarávania.

Viac informácií o pozícií – Kontrolný manažér verejného obstarávania

 

Používaním stránok prevádzkovaných Marian Novota súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby

Súhlasim