Preskočiť na obsah

Kariéra

Informatizácia

Hľadáme kolegov/kolegyne na tieto pozície:

 

PROJEKTOVÝ MANAŽÉR PRE BROADBAND

Orientuješ sa v oblasti broadbandu? Ako projektový manažér pre broadband budeš manažovať projekt Posilnenie výkonu regulácie a štátneho dohľadu elektronických komunikácií a poštových služieb a zlepšenie dostupnosti broadbandu. Teraz je tá správna príležitosť dať o sebe vedieť a stať sa ďalším členom tímu nášho ministerstva.

Viac informácií o pozícii – Projektový manažér pre broadband

 

PROJEKTOVÝ MANAŽÉR SENIOR

Riadil si IT projekt E2E? Ak máš skúsenosti s koordináciou projektov, teraz je tá správna príležitosť dať o sebe vedieť a stať sa ďalším členom tímu nášho ministerstva.

Viac informácií o pozícii – Projektový manažér senior

 

PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR

Chceš byť pravou rukou projektového manažéra? Tvojou hlavnou úlohou bude vedenie a udržiavanie projektovej dokumentácie. Ako súčasť projektového tímu budeš pomáhať riadiť štátne IT projekty, s cieľom napredovať trendovo a  transparentne. Teraz je tá správna príležitosť dať o sebe vedieť a stať sa ďalším členom tímu nášho ministerstva.

Viac informácií o pozícii – Projektový koordinátor

 

PRÁVNIK ŠPECIALISTA

Orientuješ sa v oblasti práva informačných technológií? Ako právnik-špecialista v oblasti práva informačných technológií verejnej správy budeš zodpovedný za tvorbu právnych predpisov pre túto oblasť, realizáciu kontrolnej činnosti a navrhovanie opatrení pre výkone kontroly.  Ak máš skúsenosti, teraz je tá správna príležitosť dať o sebe vedieť a stať sa ďalším členom tímu nášho ministerstva.

Viac informácií o pozícii – Právnik- špecialista v oblasti práva ITVS

 

PRÁVNIK – ŠPECIALISTA V OBLASTI SPRÁVNEHO PRÁVA

Poznáš problematiku správnych konaní a svet informačných technológií Ti nie je úplne cudzí? Ak máš skúsenosti, teraz je tá správna príležitosť dať o sebe vedieť a stať sa ďalším členom tímu nášho ministerstva.

Viac informácií o pozícii – Právnik – špecialista v oblasti správneho práva

 

REFERENT PRE UX

Zaujíma Ťa oblasť UX? Chceš prispieť k zlepšeniu elektronických služieb štátu, ktorých konečným užívateľom je občan?

Viac informácií o pozícií – Referent pre UX

 

ANALYTIK SENIOR

Chceš byť zodpovedný za prípravu Slovenska na uplatňovanie nových pravidiel v oblasti umelej inteligencie? Ak máš skúsenosti, teraz je tá správna príležitosť dať o sebe vedieť a stať sa ďalším členom tímu nášho ministerstva.

Viac informácií o pozícií – Analytik senior

 

EXPERT PRE MEDZINÁRODNÉ A EURÓPSKE POLITIKY A ŠTATISTICKÉ UKAZOVATELE – digitálna oblasť

Zaujímaš sa o digitálne technológie a internet? Zaujímajú Ťa ciele digitálnej transformácie EÚ? Chceš ovplyvňovať štátnu a európsku politiku jednotného digitálneho trhu a digitálnej transformácie? Máš skúsenosti s medzinárodnou legislatívou/politikami, prácou s medzinárodnými rebríčkami a/alebo prácou s medzinárodnými inštitúciami? Tak možno práve teba hľadáme!

Viac informácií o pozícií – Expert pre medzinárodné a európske politiky a štatistické ukazovatele (index DESI) pre digitálnu oblasť

 

EXPERT PRE MEDZINÁRODNÉ A EURÓPSKE DÁTOVÉ POLITIKY

Zaujímaš sa o digitálne technológie a internet? Zaujíma Ťa problematika dát, prístup k nim, ich vlastníctvo a prenos? Chceš ovplyvňovať štátnu a európsku politiku jednotného digitálneho trhu a digitálnej transformácie? Máš skúsenosti s medzinárodnou legislatívou/politikami a/alebo prácou s medzinárodnými inštitúciami? Tak možno práve teba hľadáme!

Viac informácií o pozícií – Expert pre medzinárodné a európske dátové politiky

 

PROGRAMOVÝ MANAŽÉR pre priamo riadené programy EÚ v oblasti jednotného digitálneho trhu (zástup počas MD/RD)

Zaujímajú Vás digitálne technológie a ich prínos pre užívateľov? Zamysleli ste sa už nad problematikou cezhraničných služieb členských štátov EÚ a online prístupu k nim? Chcete ovplyvňovať národnú a európsku politiku jednotného digitálneho trhu a digitálnej transformácie? Máte skúsenosti s programovým riadením, digitálnou agendou alebo prácou s medzinárodnými inštitúciami?

Viac informácií o pozícií: Programový manažér pre priamo riadené programy EÚ v oblasti jednotného digitálneho trhu

 

SENIOR EXPERT PRE STRATÉGIU A PRIESKUM BROADBANDU

Máš skúsenosti z oblasti telekomunikácií a digitálnych technológií a skúsenosti s riadením programov/projektov? Daj nám o sebe vedieť!

Viac informácií o pozícií: Senior expert pre stratégiu a prieskum broadbandu 

 

SENIOR EXPERT NA GIGABITOVÉ TECHNOLÓGIE PRE BROADBAND

Máš technologické skúsenosti s výstavbou gigabitových sietí? Máš pracovné skúsenosti s domácimi alebo medzinárodnými prevádzkovateľmi sietí elektronických komunikácií? Daj nám o sebe vedieť!

Viac informácií o pozícií: Senior expert na gigabitové technológie pre broadband

 

Hľadáme kolegov/ kolegyne do jednotlivých tímov:

ARCHITEKTONICKÝ TÍM

Do architektonického tímu hľadáme nových kolegov/ kolegyne na tieto pozície:

  • IT architekt
  • Bezpečnostný architekt
  • Enterprise Architekt
  • Koordinátor architektonickej kancelárie

 

PRODUKTOVÝ TÍM

Do produktového tímu hľadáme nových kolegov/ kolegyne na tieto pozície:

 

Používaním stránok prevádzkovaných Marian Novota súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby

Súhlasim